ye-logo.v1.2

Податкова на сторожі генофонду: за продаж алкогольних напоїв та цигарок тінейджерам на Хмельниччині скасовано 50 ліцензій

Суспільство 2038

Податківцями Хмельниччини з початку року у співпраці з іншими правоохоронними органами області на теренах регіону виявлено 50 випадків продажу алкогольних напоїв й цигарок неповнолітнім. Усіх порушників позбавлено права здійснювати торгівлю цією продукцією.

Крім того за порушення закону та нехтування моральним та духовним здоров’ям прийдешніх поколінь українців зловмисники сплатять до бюджету 340 тисяч гривень штрафів.
Боротьба з цією болючою соціальною проблемою наразі є одним із пріоритетів у роботі не тільки податківців, а й усіх контролюючих органів області. Адже результатом споживання алкоголю у „ніжному” віці є підвищення рівня дитячої злочинності. Як свідчить статистика Міністерства внутрішніх справ України понад 40 відсотків тяжких та особливо тяжких злочинів українські підлітки вчиняють саме у стані алкогольного сп’яніння. У загальному ж рахунку, кожен 9-й неповнолітній скоїв правопорушення через зловживання алкоголем.
„Подільські податківці у справі виявлення безвідповідальних господарників, які нехтують найціннішим – здоров’ям майбутнього нації, у цьому році досягли певних позитивних зрушень. Якщо за весь минулий рік було виявлено лише 21 випадок продажу алкоголю й тютюну підліткам, то на часі вдвічі більше – 50, – говорить начальник регіонального управління контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Департаменту САТ ДПС України у Хмельницькій області Михайло Тіванов. – Звичайно ми розуміємо, що це лише верхівка айсберга, тому інтенсивність та результативність нашої боротьби з цим ганебним явищем і надалі будуть зростати. Це принципова позиція керівництва держави та регіону, й зрештою усіх свідомих громадян”, – продовжує податківець.
Податкова служба у Хмельницькій області також нагадує усім гравцям на ринку збуту алкоголю й тютюну про необхідність дотримання державної цінової політики у сфері торгівлі підакцизними товарами.
Так за продаж алкогольних напоїв за цінами нижчими від мінімально дозволених державою порушників очікують штрафи розміром від 5 тисяч гривень, а за торгівлю цигарками за цінами вищими від максимально дозволених законом – від однієї тисячі гривень.
Наразі на теренах регіону виявлено вже 41 випадок недотримання цінової дисципліни, як наслідок нечисті на руку підприємці сплатять до бюджету майже 180 тисяч гривень.

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області
Калінер Олександр

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую