ye-logo.v1.2

Прокуратура Хмельниччини примушує повертати державі борги

Суспільство 1895

У поточному році на захист інтересів держави до судів спрямовано позовних вимог прокурорів на 56 млн. гривень. За результатами їх розгляду до державної скарбниці стягнуто 49 млн. гривень.

Серед пріоритетних та актуальних є стягнення коштів до бюджету, погашення заборгованості за використані підприємствами енергоносії, відшкодування завданої злочинами шкоди. Крім того, у сфері земельних відносин цивільно-правовими заходами прокуратури відшкодовано близько 4,8 млн. гривень, попереджено незаконне надання земельних ділянок площею майже 1 тис. гектарів, повернуто 372 га земель.
Скажімо, рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позов прокуратури області та скасовано розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації, яким приватному підприємству незаконно передано в оренду 100 га землі сільськогосподарського призначення.
В апеляційному та касаційному порядку прокурорами оскаржено 59 протиправних судових рішень, винесених не на користь держави. Половину з них, на суму близько 600 тис. гривень, уже скасовано.


 Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую