ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

За порушення митних правил злодійкуватий авторозбірник недорахувався п’яти „фур”

Суспільство 1248

Податкові міліціонери у співпраці з митною службою Хмельниччини на території авторазборки у селі Закупне Чемеровецького району, що належить, як виявилось, не надто сумлінному приватному підприємцю, виявили 5 вантажівок відомих світових брендів: Renault, Volvo,

Mercedes-Benz та Man у напіврозібраному стані без жодних документів та реєстраційних знаків.

Правоохоронці вбачають у діяльності горе-механіка порушення митних правил, тому наразі машини вилучено, триває слідство.
У випадку, якщо підозри податківців справдяться, на порушника очікує штраф у розмірі 100 відсотків від вартості вантажівок або ж конфіскація автомобілів. За оцінками правоохоронців орієнтовна ціна вилучених машин складає чверть мільйона гривень.
„Цей факт у черговий раз доводить правоту народної мудрості: скупий платить двічі, – говорить заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області Микола Кучерук. – Жага до „швидких” грошей та бажання зекономити на митних процедурах, затьмарили очі легковажному власнику автомайданчика. Як наслідок, він втратить вдвічі більше: свою ділову репутацію та машини, через які порушив закон”, – підсумовує податківець.
 

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую