ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

На вокзалі у Хмельницькому "на гарячому" взяли наркодилера

Суспільство 2143

Правоохоронці затримали міліціонери затримали 28-річного наркомана, який намагався збути марихуану.

Правоохоронці з’ясували, що «ділок» займається придбанням, зберіганням, збутом, перевезенням поїздами марихуани, як на вокзалі, так і за місцем свого постійного проживання. Впродовж липня-серпня 2012 року до міліціонерів з різних джерел надходила оперативна інформація про те, що житель Хмельницької області вживає та збуває марихуану.

В ході проведення оперативної закупівлі збувача наркотиків було затримано.

Як з’ясувалося у ході слідства, хлопець незаконно посадив та виростив в себе за містом 12 кущів коноплі. Знаючи, що речовина є наркотичною, він зірвав листя, висушив, подрібнив та переніс до закинутого погреба.

- «Урожай» зберігав як для власного вживання так і з метою збуту, - розповідає помічник начальника лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Наталія Думка. – Спершу продаж марихуани був вдалим. Адже, здавалося б, нічого не робив, а гроші на кишенькові витрати були. Так би і жив собі тихо-мирно, якби не…

Черговій спробі заробити «легкі гроші» не судилось здійснитися. Під час передачі марихуани «ділка» затримали працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький.

Тепер наркодилеру загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна за збут наркотиків у людному місці, а також штраф від 1,7 до 8,5 тисяч гривень за посів коноплі.

Інформує "Всім" 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую