ye-logo.v1.2

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Суспільство 2930

Хмельницькі рятувальники навчають дітей основним правилам безпечної поведінки.

Учора на базі навчально-виховного комплексу №7 у Хмельницькому відбулася масова акція в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Про це розповіли у Територіальному управлінні МНС у Хмельницькій області. Фахівці МНС спільно з методистами навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та співробітниками Управління Держтехногенбезпеки у Хмельницькій області у доступній для дітей формі виклали основні вимоги безпеки життєдіяльності.

 Особливу увагу зосередили на тому, як запобігти виникненню надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. Насамперед рятувальники звернули увагу дітей на правила використання відкритого вогню, газового обладнання, електроприладів, діям у разі виникнення пожежі та правилами безпеки у побуті.

 Співробітники МНС розповсюдили серед учнів та вчителів тематичні пам’ятки та листівки попереджувального змісту. Найголовніше, те що у дітей була можливість поспілкуватися із справжніми рятувальниками та оглянути їхнє спорядження.


Пожежники продемонстрували автомобіль першої допомоги. Показали роботу пожежно-рятувального обладнання та подали в осередок умовної пожежі вогнегасні речовини.

 Подібні навчально-пізнавальні заходи у школах області проводяться часто, адже саме так діти найкраще сприймають і запам’ятовують корисну інформацію, а потім навіть навчають батьків.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую