ye-logo.v1.2

Вибори розпочалися вчасно. Першими голосують пенсіонери

Суспільство 1757
Фото: автора

Дільничні виборчі комісії №431 та 432 розпочали свою роботу вчасно. За словами міського голови Сергія Мельника, така ж ситуація у всьому Хмельницькому.

«О 7:15 ми відкрили підготовче засідання, опломбували скрині, вкинули у них контрольні листи та здійснили усі інші необхідні процедури», - розповіла голова ДВК №681431 Тетяна Ігнатенко.
Тільки-но дільниці відкрилися о 8:00, одразу ж з’явилися бажаючі зробити свій вибір. Здебільшого це були люди старшого віку. «Тільки відкрили двері, зайшло біля десяти людей, в основному, пенсіонери. Молодь, мабуть, ще спить», - розповіла голова ДВК №681432, що у ПТУ №25, Надія Атаманчук. У ДВК №68431, що розташовується неподалік – у НВК №4, бажаючих поскоріше вкинути бюлетені у скриньки виявилося ще більше – біля тридцяти чоловік, теж переважно пенсіонерів.
Потік виборців досить жвавий, вважають на дільницях. Так, станом на десяту годину, у ДВК №431 проголосувало 190 чоловік.
Скарг до комісій поки-що не надходило. От тільки виникла плутанина через те, що цього року змінилися адреси деяких ДВК, а деякі з них почали обслуговувати інші будинки. Наприклад, якщо мешканці будинку 65/5 по проспекту Миру голосували раніше у НВК №4, зараз – у ПТУ №25.
«Це пов’язано із зміною меж округів та зміною кількості виборців на дільницях. Ми намагалися мінімізувати зміни. Запрошення виборцям рознесли, був час подивитися», - розповів міський голова Сергій Мельник, якого теж торкнулися зміни.
«Люди приходять. Погано, що ми їм не можемо пояснити, куди саме йти, тут поряд ще кілька дільниць», - каже голова ДВК №681432 Надія Атаманчук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую