ye-logo.v1.2

Розсмішила на 20 тисяч

Суспільство 2306

У шоу «Розсміши коміка», яке розпочало новий сезон, хмельничанка Тетяна Костоправ виграла 20 тисяч гривень.

На телепрограму «Розсміши коміка» Тетяна прийшла не вперше. Минулого сезону дівчина вже демонструвала свої комічні здібності Володимиру Зеленському та Міхаїлу Галустяну. Тоді вона після другої хвилини виступу пішла з програми з п’ятьма тисячами гривень у кишені.

 Цього разу Тетяна протрималася довше – смішила коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового цілих три хвилини. І щоразу вони не могли втриматися від реготу. Дівчина співала під гітару комічні куплети на мелодії популярних пісень.При цьому додавала недоречні коментарі, перескакувала з одного куплета на інший, аби встигнути заспівати все за відведену на виступ одну хвилину. І саме її неадекватна поведінка на сцені заставляла відомих шоуменів сміятися. У підсумку – за три хвилини співачка заробила 20 тисяч гривень.

 Як зізналася сама виконавиця, на програму вона прийшла не заради слави – їй та її чоловікові потрібні були гроші на теплий одяг та взуття. Що ж, на гарні чоботи дівчина собі заробила. І не тільки…

На вмовляння ведучого програми Дмитра Шепелєва взяти для виступу ще одну хвилину і отримати за перемогу 50 тисяч Тетяна не наважилася.

Інформує "Всім" 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую