ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Лелека приніс трьох

Суспільство 1869
Фото: http://www.khmelnytsky.com

Трійко донечок одночасно подарувала доля у жовтні хмельницькій родині Люховців.

Такі приємні події стаються досить не часто. За останні роки трійні у сім'ях хмельничан народжувались лише у 1999 і 2007 роках.
Народження у нашому місті трійні не залишилось поза увагою міської влади. Днями аби привітати щасливу родину до оселі Люховців завітав начальник управління праці і соціального захисту населення Словян Воронецький. Про це повідомила прес-служба Хмельницької міської ради. У подарунок вручили батькам дитячі візочки для новонароджених дівчаток.
Створенню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї та кожного з її членів, посиленню соціального захисту сім’ї покликані ухвалена міською радою “Програма підтримки сім’ї в місті Хмельницькому на період 2012-2015 роки” та заходи щодо поліпшення становища багатодітних сімей в місті.
Родину Люховців вже занесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Відповідно родина матиме 50% пільгу в оплаті за комунальні послуги та інше. Мати та батько дівчаток отримали спеціальні посвідчення батьків багатодітної родини.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую