ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Близько тисячі засуджених голосують у Райківецькій виправній колонії (ВІДЕО, ФОТО)

Вибори 2234

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Виборча дільниця у виправному закладі відкрилася вчасно та без порушень.

Спершу догляд, а потім до голосування. За таким принципом проходять вибори Президента України у Райківецькій виправній колонії. Виборча дільниця відкрилася вчасно, засуджених впускають у приміщення групами та видають бюлетені в замін на особові картки.

“Усі засуджені мали можливість ознайомитися з кандидатами у президенти та їхніми програмами. Наглядні агітаційні матеріали розмістили у самій виборчій дільниці, а також у відділеннях та місцях масового скупчення людей, - розповідає заступник начальника Райківецької виправної колонії з соціально виховної та психологічної роботи Олег Швець. - З поширенням інформації проблем не було. Ніхто нікого не змушує, засуджений може обрати кандидата, зіпсувати бюлетень або не брати участі у виборах. Його право. У цілях безпеки проводимо догляд ув'язнених, далі вони заходять у виборчу дільницю, отримують особову картку, по якій видається бюлетень, та голосує.”

Кількість виборців у виправній колонії наразі нараховує 948 засуджених. Працівники закладу голосують за місцем проживання.

“Підготовка виборчої дільниці проходила відповідно до графіку. Кабінки встановили ще 22 травня. Цього ж дня отримали і бюлетені для голосування. Отримали 1028 бюлетенів, у списку 950 виборців, але двох не буде, адже вони наразі на лікуванні у Климентовичах, - пояснює голова дільничної виборчої комісії Василь Свідерський. - Законом передбачений надлишок бюлетенів. У нас середня дільниця, три урни, переносні не задіяні, адже усі бажаючі присутні. Правопорушень також не зафіксовано. Усі голосують відповідно до списку.”

Дехто із засуджених виборців подовгу ознайомлюється із переліком кандидатів на пост Президента України, а дехто одразу йде ставити “галочку” навпроти свого фаворита.

“Було вдосталь і часу, і інформації аби ознайомитися зі всіма кандидатами. На мій вибір вплинула ситуація в країні, - каже засуджений Антон Касковецький. - Я за європейську інтеграцію, тому заздалегідь обрав для себе того, за кого голосуватиму. Як тільки оголосили, що будуть проводити позачергові вибори президента та продемонстрували список кандидатів, я визначився за кого віддам свій голос.”

Нагадаємо, якщо ви стали свідком порушення на виборчій дільниці чи володієте інформацією, яку варто оприлюднити, подати її можна за телефоном 067-380-77-60 чи на електронну скриньку info@ye.ua.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую