ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Соціологи: більшість виборців вже знають, за кого голосуватимуть

Вибори 3586 3

За даними соціологічного дослідження значна частина жителів одномандатного округу № 188, до якого входять частина м. Хмельницький, а також Хмельницький та Волочиський райони, голосуватимуть за Сергія Лабазюка

Передвиборчі перегони добігають кінця. Залишилось трохи більше тижня до того дня, коли українці скажуть своє слово та оберуть тих, хто вартий їхньої довіри. Тих, хто буде представляти інтереси громад у новому парламенті.
Наразі кандидати проводять активні агітаційні кампанії. Проте наскільки вони ефективні – велике запитання. Адже більшість виборців вже визначилися та прийняли для себе чітке рішення. А отже імена лідерів передвиборчих перегонів відомі.
Так, за даними дослідницької компанії «Ю.С.С», яка проводила опитування на замовлення Агентства медіа моніто¬рингу з метою вивчення їхніх електоральних настроїв у зв’язку з майбутніми позачерговими виборами до Верховної Ради України, жителі одномандатного виборчого округу № 188 у своїй більшості знають, за кого вони голосуватимуть.
Опитування проводилося в частині м. Хмельницького, яка входить до складу виборчого округу № 188, а також у Хмельницькому та Волочиському районах Хмельницької області. Всього в дослідженні прийняло участь 1200 респондентів віком від 18 років, які мають право голосу.
Результати дослідження показали, що серед жителів 188-го округу явним фаворитом виборчих перегонів є Сергій Лабазюк, який балотується як самовисуванець. За нього мають намір проголосувати 43,2% опитаних. Діючий нардеп від вказаного округу залишив далеко позаду своїх опонентів. Адже кандидат від партії «Блок Петра Порошенка» Віктор Коліщак, який знаходиться на другому місці за рівнем підтримки виборців, за даними компанії «Ю.С.С» набере лише 14,7% голосів.
Михайлу Дзісю (Радикальна партія Олега Ляшка) довіряють 5,7% опитаних, Дмитру Беспалову (партія «Народний фронт») – 4,8% опитаних, Слов’яну Воронецькому (ВО «Батьківщина») – 2,9% опитаних. Інші кандидати, які беруть участь у виборах, мають підтримку менше 2% опитаних.
17,3% жителів виборчого округу № 188, які взяли участь в опитуванні, ще не визначилися, за кого вони проголосують, а 8,6% взагалі не збираються йти на вибори.

Автор Марія РОСЕЦЬКА.

Коментарі:

Олег 17.10.2014 23:06

 

Повна ТУфТА та нахабна БРЕХНЯ! РЕбузюк ( продажний Регіоналам-боягуз -…бузюк) перемагає тільки серед своїх штабістів. Хтось із хмельничан, знає новоспечену журналістку Марія РОСЕЦЬКА? Спробуйте найти її матеріали. Запитайте про неї у журналістів Хмельницького.Отримаєте повний нуль інформації! 99% це людина РЕбузюка, якщо в взагалі не видумана прибічником регіоналів особа.

А компанія, що проводила опитування «Ю.С.С»? відома комусь крім креативного РЕбузюка та його команди? А замовник опитування- « Агентство медіа моніто¬рингу»? Хтось про таке чув крім РЕбузюків? Спробуйте знайти? Хоч якусь серйозну інформацію в тому ж Інтернеті. Інформації найдете аж 0.00…01. Словом «круті» , тільки БРЕХУНИ.

І питання до сайту: - Для чого таку брехню виставляти не перевіряючи? Чи вам заплатив РЕбузюк?    

Олександр Севастьянов 17.10.2014 14:51

Переконаний, що ця соціологія замовна. Як і замовні коментарі під аналогічним інформаційним повідомленням, розміщеним на сайтах, підконтрольних Лабазюку. Цілком очевидно, що наші місцеві бізнесмени Лабазюк і Коліщак дуже хочуть за всяку ціну пролізти у парламент, щоб вирішувати свої бізнесові питання. Але гроші роблять свою справу: якщо розвішати пику на десятках бігбордів, а потім ще роздавати рекламу на кожному кроці, то це зробить свою справу. А взагалі і смішно і сумно дивитись як наші "незалежні" ЗМІ стають інструментом у брудних політичних ігрищах: "33 канал" "мочить" Лабазюка, "Ексклюзив" "мочить Коліщака...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую