ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

У день виборів на Хмельниччині працює оперативний ONLINE-штаб

Вибори 1679
Фото: Дмитра СКРИПНИКА

У його склад увійшли правоохоронці та представники громадськості.

Як повідомляє прес-служба управління МВС України в Хмельницькій області, у день обрання депутатів до Верховної Ради запрацював оперативний ONLINE-штаб. До його складу увійшли співробітники міліції та представники громадських організацій, які надають допомогу правоохоронцям по підтриманню правопорядку у цей день.
Специфікою роботи штабу став безперервний відеозв’язок з оперативними штабами у територіальних підрозділах міліції області.
Таким чином створюється «віртуальна» присутність керівництва обласного управління міліції в міськрайорганах внутрішніх справ. До того ж, така форма діяльності штабу дає можливість будь-якої миті обговорити проблемні питання з керівниками райвідділів або ж, за необхідності одразу провести нараду, а це позитивно впливає на організацію роботи та її результативність.
Нагадаємо, що при управлінні УМВС України в Хмельницькій області створили координаційний центр, куди громадяни можуть звертатися із повідомленнями про правопорушення під час виборів. Телефон «гарячої лінії» координаційного центру: 068-7000-795.

Також повідомляйте про новини та порушення щодо виборів на гарячу лінію газети "Є" за телефоном 067-380-77-60.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую