ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Адвокат та екс-заступник губернатора йдуть у мери

Вибори 3512
Нагадаємо, якщо жоден із кадидатів у мери не набере понад 50% голосів виборців, то міського голову обиратимуть у другому турі
Нагадаємо, якщо жоден із кадидатів у мери не набере понад 50% голосів виборців, то міського голову обиратимуть у другому турі. Фото: з архіву

Стали відомі ще два прізвища потенційних кандидатів на посаду міського голови Хмельницького.

До місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня, залишається трохи більше місяця. Реєстрація кандидатів у депутати або на посаду сільського, селищного чи міського голів, триватиме з 21 по 30 вересня. Утім, вже нині можна говорити про те, що за посаду мера Хмельницького боротимуться щонайменше троє людей. Та цей список ще не остаточний, адже реєстрація кандидатів ще не розпочалася, та й не всі партії провели свої з’їзди.

Отож, днями партія «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» визначила кандидатури для участі в виборах міських голів. І від «Укропу» на мерських перегонах у Хмельницькому планується участь адвоката Дмитра Йовдія.

Відбувся й з’їзд Всеукраїнскього об’єданння «Свобода», на якому також «засвітили» кандидатів у мери. Щодо Хмельницького, то на партійному з’їзді рекомендували обласній «Свободі» висунути кандидатом на посаду міського голови Олександра Симчишина. Він, нагадаємо, нині очолює обласних «свободівців», а в квітні 2014-липні 2015років працював першим заступником голови Хмельницької облдержадміністрації.

Нагадаємо, що раніше партія «Самопоміч» оприлюднила своїх кандидатів у мери. Крісло мера Хмельницького «штурмуватиме» Юрій Самолюк, співвласник Хмельницького агрегатного заводу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую