ye-logo.v1.2

Вибори-2015: Не продавай свій голос!

Вибори 2735

В Україні триває просвітницька кампанія для виборців

Хмельничан та мешканців інших регіонів України закликають не продавати свій голос та на місцевих виборах голосувати відповідально.

У рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці та за запитом Центральної виборчої комісії за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку, Міністерства закордонних справ Норвегії та Уряду Королівства Данія з’явилися не лише відеоролики, які пояснюють деякі виборчі аспекти, а розповіді про те, чому варто йти на вибори, чому не слід продавати свій голос, та, власне, як відбуватимуться місцеві вибори.

До речі, 25 жовтня на сайті газети  «Є» буде проходити онлайн телемарафон, присвячений виборам, під час якого читачі можуть телефонувати до студії за номером (0382) 66-43-35 та розповідати про те, якими для них є нинішні вибори. Працюватиме і гаряча лінія за номером (067) 380-77-60, на яку подоляни можуть повідомляти про ймовірні порушення під час виборів.

Ну, а поки що пропонуємо вашій увазі один із просвітницьких роликів:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую