ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

Хмельницька міська виборча комісія призначила першу сесію

Володимир ХОЛОД Вибори 3490
Перша сесія Хмельницької міської ради відбудеться 26 листопада
Перша сесія Хмельницької міської ради відбудеться 26 листопада. Фото: з архіву

Стало відомо, коли збереться новообрані міська рада та міський голова Хмельницького.

За постановою Хмельницької міської виборчої комісії, перша сесія новообраної Хмельницької міської ради сьомого скликання розпочнеться 26 листопада о 10 годині в залі засідань міської ради.

Перше пленарне засідання першої сесії, згідно законодавства, відкриє голова виборчої комісії Віктор Квасницький, який поінформує раду про підсумки виборів депутатів, а також про підсумки виборів міського голови. З моменту визнання повноважень  депутатів ради нового скликання та новообраного міського голови відповідно до Закону головуватиме на пленарних засіданнях ради першої сесії новообраний мер Хмельницького.

Нагадаємо, вибори міського голови міста пройшли в два тури. У першому (25 жовтня) найбільшу кількість голосів здобули Олександр Симчишин, висунутий ВО «Свобода», а також самовисуванець Костянтин Чернилевський. У другому турі (15 листопада) 27 008 виборців проголосували за Костянтина Івановича, ще 41 943 виборці віддали свої голоси за Олександра Симчишина. Постановою Хмельницької міської виборчої комісії міським головою Хмельницького визнано Олександра Симчишина.

Вибори Хмельницької міської ради відбулися 25 жовтня. За результати яких до ради пройшли представники  шести політичних партій.  У партії «Свобода» в новій міській раді буде 10 депутатів, у «Самопомічі» 9, у «Блока Петра Поршенка «Солідарність» 7, у «За конкретні справи» та «Батьківщини» по 6, у «Поруч» 4. Всього в раді сьомого скликання буде 42 депутати.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую