ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Від помічників нардепів до безробітних: хто хоче стати міським головою Красилова

Вибори 5611
Вибори відбудуться 29 жовтня
Вибори відбудуться 29 жовтня. Фото: Колаж Катерини Дядюк

За посаду боротимуться шестеро кандидатів.

Менше, як за тиждень на Хмельниччині, у семи громадах, відбудуться перші вибори. Серед них і Красилівська ОТГ. Саме там 29 жовтня будуть обрати нового міського голову. На сайті ЦВК заявлено шість кандидатів. Серед них є посадовці, безробітні, підприємці. Чинного очільника міста Анатолія Жовтана у списку кандидатів немає.

Першим у списку виборчої комісії – Петро Арсенюк. Він балотується від "Радикальної партії Олега Ляшка", хоча сам безпартійний. Згідно із даними сайту ЦВК, кандидат займає посаду помічника-консультанта Народного депутата України, хоча в декларації вказано, що працює - радником Керівника Апарату Верховної Ради України. На Красилівщині Петро Арсенюк відома особистість, його ім'я пов'язують із чисельними земельними скандалами у районі, і не тільки.

У декларацію Петро Іванович вніс будинок, гараж та дві земельних ділянки у селі Щиборівка Красилівського району. Окрім того, декларує земельну ділянку у селі Русанів, Броварського району Київської області, автомобіль легковий “ВАЗ 21093” та причіп. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи становить 110 857 гривень, пенсія - 41 278 гривень. Має кандидат активи у дорогоцінних (банківських) металах - 300 000 гривень.

Дружина Петра Арсенюка Лариса декларує офіс та складські приміщення у Красилові, автомобіль “TOYOTA LAND CRUISER” та є власницею ТОВ “Подільський край”. Отримала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 264 586 гривень, ще має 50 000 доларів збережень. ТОВ “Подільський край” позичило кошти третім особам — 300 000 гривень.

До речі, Петро Іванович за часів губернаторства Василя Ядухи займав посаду голови Красилівської РДА, також, у 2014 році балотувався до ВР від "Всеукраїнського аграрного об'єднання "ЗАСТУП", але тоді на 189 окрузі переміг Андрій Шинькович.

Наступним у списку є безпартійний самовисуванець Степан Вознюк. Він має вищу освіту, наразі пенсіонер та проживає у місті Красилів.

Очолити Красилів знову хоче Ніла Островська, яка наразі займає посаду голови Красилівської РДА та є депутатом Хмельницької обласної ради від БПП «Солідарність». Від цієї ж політичної сили Ніла Василівна іде на вибори 29 жовтня.

Ніла Островська декларує автомобіль “SKODA OCTAVIA A5”, 176 863 гривень заробітної плати, 10 500 гривень зобов'язань за договорами страхування та сплатила 36 120 гривень в рахунок основної суми позики (кредиту). Будинок та дві земельних ділянки у Красилові декларує чоловік кандидатки — Микола Островський. Він є власником ТОВ "Холдинг-Інвест". Окрім того, у ТОВ "Будсервіс-Плюс" отримав 54 688 гривень зарплати та ще 140 097 гривень мав доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" висувається Аркадій Питлик. Він є членом цієї політсили, та працює керуючим дільницею у ТОВ "Агропартнер-1". Аркадій Вікторович проживає в селі Кульчинки Красилівського району. Як пише сайт ВО "Свобода", Аркадій Питлик, - голова СК "Прогрес", є свободівцем і протягом 2000-2010 років був депутатом Кульчинківської сільської ради та Красилівської районної ради Хмельницької області.

Найстарший із кандидатів 65-річний Віктор Розумний йде на вибори від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Віктор Федорович - тимчасово не працює. У минулому займав крісло міського голови Полонного, а за президентства Януковича, у 2013 році, очолював Ізяславську РДА. На позачергових виборах народних депутатів у 2014 році висувався від Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна". А у 2015 на виборах міського голови Красилова був головним конкурентом нинішнього мера Анатолія Жовтана.

Очільником Красилівської міської громади хоче стати самовисуванець Анатолій Файдевич. Він - безпартійний підприємець, проживає у селі Кульчини Красилівського району. Був першим заступником голови Летичівської та заступником Хмельницької РДА, коли обидві очолював Валерій Кольгофер. 

Дружина Анатолія Степановича — Надія, займає посаду Кульчинівського сільського голови. Вона декларує квартиру в Києві, земельну ділянку у рідному селі та 84 726 гривень заробітної плати. А от сам кандидат має будинок, пилораму, комору, майстерню, кузню-майстерню, зерносклад, будівлю столової громадського харчування та чотири земельних ділянки у Кульчинах. Також, декларує автомобілі “ГАЗ 31029” та “Lecus LX 470”, пенсію 27 545 гривень та 25 000 гривень доходу від підприємницької діяльності - ФОП Файдевич.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую