ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

В Олешинській ОТГ спостерігачі зафіксували порушення вимог ведення агітації

Вибори 1930
Громадські спостерігачі фіксують порушення агітації до виборів ОТГ
Громадські спостерігачі фіксують порушення агітації до виборів ОТГ. Фото: electioninfo.org.ua

Кандидатка на посаду голови поширювала агітматеріали без вихідних даних.

У населених пунктах, що входять до Олешинської сільської об’єднаної територіальної громади, розповсюджували агітацію за кандидатку на посаду голови ОТГ без вихідних даних та в неналежних місцях. Про це повідомляє Громадська мережа «ОПОРА».

«У селі Іванківцях Хмельницького району 21 жовтня біля сільського клубу відбулася зустріч з виборцями кандидатки на посаду сільського голови ОТГ Валентини Базилюк. Під час зустрічі спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковані агітаційні матеріали – буклети й листівки – без вихідних даних. Такі ж агітки були розклеєні на стовпах і автобусній зупинці, лежали на прилавку в сільському магазині», - зазначають в «ОПОРІ».

Додають, що 22 жовтня аналогічні агітаційні матеріали без вихідних даних представники виявили також у селі Велика Калинівка Хмельницького району. Сама ж кандидатка та представники її команди, коментуючи ситуацію, зазначили, що це помилка, на яку вони не звернули уваги. Примірники цих агітматеріалів кандидатка передала до ТВК.

Поширення агітації без вихідної інформації та в не призначених для цього місцях є порушенням вимог Закону України «Про місцевівибори», а такожможесуперечити правилам благоустрою.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую