ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

У двох сільських ОТГ Хмельниччини головами хочуть стати, в основному, партійні чоловіки

Вибори 3210
У неділю вибори відбудуться у сімох новостворених ОТГ
У неділю вибори відбудуться у сімох новостворених ОТГ. Фото: nkontrol.org.ua

Найближчої неділі перші вибори ОТГ, як і в інших чотирьох громадах, вибори відбудуться у Слобідсько-Кульчієвецькій та Солобковецькій ОТГ.

На посаду голів балотується по п'ять кандидатів, усі - чоловіки. Більшість із них представляють політичні партії. Як повідомляють у громадській мережі “ОПОРА”, понад сотня осіб у кожній громаді претендують на депутатство.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська ОТГ

Від “Блоку Петра Порошенка” на вибори 29 жовтня висувається Руслан Нестеров, який наразі займає посаду голови Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Руслан Олегович декларує дві земельних ділянки, вісім гаражів, одинадцять паркомість та житловий будинок, який у власності іншої особи, у селі Мукша Китайгородська Кам'янець-Подільського. У спільній власності заходиться ділянка в райцентрі.

Окрім того, голова вніс у декларацію незавершене будівництво — комплекс. По дорученню користується двома автівками — “Ford Scorpio” та “Ford Mondeo”. За основним місцем роботи отримав 62 557 гривень заробітної плати, ще 29 000 гривень має збережень. Дружина, Ірина Володимирівна, декларує дві земельних ділянки та автомобіль“BMV X5”.

“Свободівців” на виборах у неділю представлятиме Олег Стебницький. Він проживає у Чернігові, хоча зареєстрований на Кам'янеччині. Займає посаду заступника начальника юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби.

Олег Леонідович задекларував будинок, дві земельних ділянки у селі Врублівці Кам'янець-Подільського району та одну ділянку в Старій Ушиці. З 2014 року має квартиру у райцентрі. У тому ж році став власником автомобіля “RENAULT KANGOO”, а у 2004 — придбав “ВАЗ 2107”. За основним місцем роботи в Академії отримав 148 388 гривень зарплати, ще 8 995 гривень зарплати отримав від Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецьку.

Очолити Слобідсько-Кульчієвецьку сільську громаду хоче депутат Кам'янець-Подільської райради та начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай. Балотуєтеся кандидат від Аграрної Партії України. Має у власності дві земельних ділянки, частину квартири у Кам'янці, дві автівки “Niva Chevrolet” та “ВАЗ 21213”. Від Асоціації "Сільськогосподарські товаровиробники Поділля" отримав, згідно з декларацією, 30 477 гривень зарплати, від Кам'янець-Подільської РДА - 929 гривень зарплати, ще 10 169 гривень мав соціальних виплат, від ПП "Калинський ключ" - 1 000 гривень зарплати. Декларує кандидат і чималі збереження  — 10 000 доларів, 15 000 євро та 120 000 гривень.

Одна із дочок Ігоря Віталійовича має квартиру в Хмельницькому розміром більше 100 квадратних метрів, інша дочка - земельну ділянку та недобудований будинок у селі Мукша Китайгородська. Дружина є власницею квартири в Кам'янці та ПП "Калинський Ключ". Декларує, також, земельну ділянку та комплекс нежитлових об'єктів у селі Калиня Кам'янець-Подільський. Ще один комплекс нежитлових об'єктів знаходиться у спільній власності.

На місце керівника новоутвореної ОТГ претендують також два кандидати: Михайло Мікшанський та Руслан Мельник, про яких відомо, що перший приватний підприємець та самовисуванець, а другий представляє ВО “Батьківщину”, відповідно.

Серед 140 депутатів, які хочуть пройти у сільську раду, найбільше аграрників та “бютівців” — по 26. Від БПП на вибори ідуть 20 кандидатів, від ВО “Свобода” - 17, від об'єднання “Самопоміч” - 13, від “Укропу” - 10, по 5 претендентів від Радикальної партії Олега Ляшка та “Народного фронту”. Без підтримки політичних сил на вибори ідуть 18 осіб.

Солобковецька сільська ОТГ

Самовисуванцями на вибори ідуть Микола Герета та Сергій Боднар. Сергій Григорович займає посаду директора "Солобковецької дитячої музичної школи". У декларацію Сергій Григорович вніс будинок, гараж та три земельні ділянки в Солобківцях. За основним місцем роботи отримав 71 733 гривень, пенсію у 22 200 гривень та субсидію у 3 630 гривень.

Дружина, Валентина Антонівна, задекларувала заробітну плату отриману за основним місцем роботи у 68 422 гривень. Де саме пані Валентина працює, у декларації не вказано.

Від Блоку Петра Порошенка висувається депутат Ярмолинецької районної ради Євген Міходуй. У декларацію він вніс 3 земельні ділянки, автомобіль «Skoda Octavia A5» з трактором «БЕЛАРУС 920» та будинок, який належить тестю. Дружина має у власності одну земельну ділянку, а за основним місцем роботи у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни отримала 39 817 гривень зарплати.

Очолити Солобковецьку громаду знову хоче нинішній голова Дмитро Медвецький, який йде на вибори від ВО «Батьківщина». Посадовець декларує 1% власності земельної ділянки у селі Солобківці і заробітну плату отримана за основним місцем роботи — 76 244 гривень. Дружина також має по 1% власності земельної ділянки та будинку у рідному селі, також, отримала 22 217 гривень пенсії.

Від партії «За конкретні справи» на виборах балотується фіскальник Сергій Когут. Кандидат працює заступником начальника - начальником Ярмолинецького відділення Кам'янець-Подільського ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області. Декларує дві земельних ділянки у Солобківцях та будинок в Ярмолинцях.

Від Городоцької ОДПІ ГУ ДФС та Камянець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС отримав 33 852 гривень 60 457 гривень зарплати відповідно. Окрім того мав дохід від реалізації власної сільськогосподарської продукції вирощеної на присадибній ділянці — 10 000 гривень.

Дружина має земельну ділянку в Солобківцях, автомобілі «ВАЗ 21061» та «RENAULT KANGOO 1,9D». В Управлінні освіти молоді та спорту Ярмолинецької РДА заробила 63 995 гривень, ще 5 000 гривень мала доходу від реалізації власної сільськогосподарської продукції вирощеної на присадибній ділянці.

У депутати сільської ради йде 126 кандидатів, серед них 8 — самовисуванці. Найбільше представників від партії “За конкретні справи", ВО «Батьківщина» та «Укропу» - по 22 кандидати. Від пропрезидентської партії - 21, від Аграрної Партії України — 11, від об'єднання «Самопоміч» - 9, від ВО «Свобода» - 4 і лише 2 від «Народного контролю». Ще 5 кандидатів балотуються від Радикальної партії Олега Ляшка і, як повідомляє громадська мережа «ОПОРА», всі вони не з Солобковець. 

Нагадаємо, що Олешинську ОТГ хочуть очолити самовисуванці та “бютівець”, а в Антонінах на вибори балотуються лише дві кандидатки. На місце очільника Грицівської ОТГ претендують самовисуванці, «бютівці» та «герегівці». Читайте тако, хто хоче очолити громади Красилова та Городка.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую