ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

У Новій Ушиці оберуть старост і «прикріплять» до них вуличні комітети

Ангеліна Мовчан Вибори 4530 1
Олег Московчук: Вуличні комітети – це наше ноу-хау
Олег Московчук: Вуличні комітети – це наше ноу-хау. Фото: автора

Вибори старост відбудуться 3 червня цього року.

Виборчий процес у Новоушицькій громаді розпочнеться 14 квітня, а день виборів – 3 червня 2018 року. У громаді обиратимуть старост.

Раніше, каже голова громади Олег Московчук, було 18 сільських голів, яких, після об’єднання громади, призначили виконуючими обов’язки старост. Але в процесі роботи зрозуміли – варто додати ще у двох дальніх селах по одному представнику.

Відтак у червні обиратимуть двадцять старост. Вибори громада фінансуватиме з власного бюджету, адже для того, щоб обрати старост в окремій громаді держава грошей не дає.

«Необхідність проводити вибори виникла після того, як я побачив роботу виконуючих обов’язки старост. Ми дали можливість колишнім головам сільських рад показати себе у ролі старост, але вони як звикли працювати колись, так і продовжують, не розуміючи, що часи змінилися і варто працювати на розвиток. Зараз люди вимагають змін і ефективної роботи, а не просто людей, які просто отримують зарплату. Ну і немає людей довіри до них. Не до всіх, звичайно. Окремі в.о. старост зуміли перелаштуватися і справді продуктивно працюють, активні і хочуть змін. Але, на жаль, таких меншість», – зазначив Олег Васильович.

Паралельно зі старостами у Новій Ушиці вирішили обрати ще й лідерів вуличних комітетів. Олег Московчук каже, ці люди, який обре громада, будуть помічниками старост на громадських засадах. Однак зазначає, якщо команда помічників на чолі зі старостою будуть активно працювати, то винагорода буде обов’язково.

«Вуличні комітети – це наше ноу-хау. Якщо громада працюватиме активно, вуличні комітети будуть результативними то з нашого боку буде співфінансування і пошук можливостей мотивувати цих людей. Поки про таку практику у будь-якій громаді я не чув. Але спробуємо реалізувати в себе», – пояснив голова громади.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Володимир Іваніцкий 23.03.2018 17:55

Шо городить? Вуличні комітети... Нова Ушиця перетворилися на деградуючу територію

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую