ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Вибори: хмельничанин замість бюлетеня кинув в скриню сторонній предмет

Вибори 3983
31 березня в Україні проходять чергові вибори президента
31 березня в Україні проходять чергові вибори президента. Фото: ілюстративне

Чи намагався він винести бланк для голосування – поки невідомо.

 У Хмельницькому на виборчій дільниці № 681432 сьогодні, 31 березня, сталася надзвичайна подія. Чоловік, який отримав виборчий бюлетень, не вкинув його в скриню. Замість нього «відправив» якийсь інший папір. Про це журналісту сайту «Є» повідомила голова громадської організацій «ЖАР» Альона Береза.

«Я саме в цей час зайшла на дільницю, яка розташована в училищі №25 (що на проспекті Миру – прим.авт.), - повідомила Альона Береза. – Чоловік, який отримав бюлетень, кинув в скриньку якийсь папір, а бюлетень склав гармошкою та присів на лавку. Це побачили спостерігачі. Як наслідок, цей чоловік все таки заповнив бюлетень, написавши на ньому «Ні за кого» і пішов».

За словами Володимира Гарієвського, громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА» у Хмельницькій області, подібні випадки часто трапляється на виборах. «Якби цей чоловік виніс бюлетень, то йому б загрожувала кримінальна відповідальність, - пояснює Володимир. – Тепер же правоохоронці візьмуть у нього лише пояснення. Щодо паперу, який він вкинув у скриньку, то вже після закриття дільниці, члени комісії мають його дістати, скласти відповідний акт. На результати виборів це не впливає».

Нагадаємо, 31 березня в країні проходять вибори президента України. За спостереженнями «ОПОРИ», станом на 9.30 ранку, усі дільниці в області (а їх 1 535) відкрилися вчасно. Вибори проходять спокійно.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую