ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Вибори: на Хмельниччині спостерігачі фіксують малу явку та перші порушення

Вибори 4335
Андрій Попик каже, поки вагомих порушень спостерігачі \
Андрій Попик каже, поки вагомих порушень спостерігачі "Опори" не фіксують. Фото: Володимира Гординського

У селах людям видають бюлетені без паспортів.

Станом на 9.30 всі дільниці області відкрились вчасно та без порушень. Як повідомив координатор спостереження «Опори» за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик, наразі фіксують не велику яву.

«Явка менша ніж, у цей же час в першому турі. Можливо, це пов'язано із релігійними святами. Щодо порушень, то на деяких виборчих дільницях зафіксована недостатня кількість скриньок. Також, маємо інцидент, коли в селі Зубарі Ізяславського району комісія проголосувала і дозволила видати виборцю бюлетень без паспорта. Власне, виборець бюлетень отримав — проголосував і пішов. Ми будем реагувати що ситуація, щоб вона не повторилась і мала юридичні наслідки», - зазначив Андрій Попик.

За його словами, у другому турі мала кількість спостерігачів. На деяких дільницях їх взагалі немає, на інших — тільки від «Опори». Це пов’язано з тим, що кандидатів менше.

«Поки ми можемо констатувати, що вибори проходять законно і демократично. Агітації відвертої не помічено, серйозних порушень також. Є випадки «чорного піару». Цієї ночі у мікрорайоні Гречани, що в обласному центрі, розповсюджено листівки з негативною інформацією про одног з кандидатів», - додав Андрій Попик.

Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, станом на 8.00 годину всі 114 виборчих дільниць міста Хмельницького приступили до роботи. За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради загальна кількість виборців, включених до списків виборців становить 208 722 особи. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую