ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

ЦВК назвала переможця виборів президента України

Наталя ГАРМАТЮК Вибори 1441
Фото: із фейсбук-сторінки Центральної виборчої комісії

Коли відбудеться інавгурація поки невідомо.

Центральна виборча комісія оголосила Володимира Зеленського переможцем виборів президента України. Як пише «Радіо Свобода», 13 мільйонів 541 тисяча 528 виборців проголосували за Зеленського. Це 73,22% від числа учасників повторного голосування на виборах, яке відбулося 21 квітня.

«Центральна виборча комісія оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України обраним Президентом України є кандидат на пост Президента України Зеленський Володимир Олександрович, 1978 року народження, художній керівник, ТОВ «Квартал 95», проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування – політична партія «Слуга народу»», - йдеться у повідомленні «Радіо Свобода».

Протокол підписали 15 членів комісії, а також присутні на засіданні уповноважені представники кандидатів на пост президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Публікація офіційних результатів президентських виборів-2019 у газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» очікується 4 травня. Після того, згідно з законодавством, інавгурація президента має відбутися протягом 30 днів.

Як пише ВВС, день проведення інавгурації більшістю голосів має визначити Верховна Рада України за поданням голови парламенту. При цьому час інавгурації, список гостей та інші організаційні моменти спікер парламенту Андрій Парубій має узгодити з Володимиром Зеленським. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую