ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Політична реклама Вячеслав Неволько готовий пройти через «детектор брехні» та хоче дебатів із опонентом

Вибори 2037 1
Вячеслав Неволько, кандидат у народні депутати України по округу №187
Вячеслав Неволько, кандидат у народні депутати України по округу №187

Вячеслав Неволько готовий пройти через «детектор брехні» та хоче дебатів із опонентом

Вячеслав Неволько, який є кандидатом у народні депутати на позачергових виборах до парламенту в ОВО №187 (частина міста Хмельницький), вважає, що кожен представник народу чи державний службовець має обов’язково пройти поліграф (так званий «детектор брехні).

«Народний депутат – це, перш за все, представник народу. Тому він має бути відкритим, чесним і правдивим. Я не боюся жодних детекторів. Свою діяльність завжди веду відкрито і чесно», - заявив від час ефіру на одному з хмельницьких телеканалів Вячеслав Неволько.

Крім цього, пан Неволько викликав одного зі своїх опонентів на дебати. «Вважаю, що пан Стефанчук, який балотується від партії «Слуга народу», має публічно висловити свою позицію перед виборцями. Хмельничани повинні особисто почути, що собою представляє людина. Не потрібно ховатися за рейтингами партії, чи президента», - зауважив Вячеслав Неволько.

Вячеслав Анатолійович наголосив, що люди повинні голосувати за чіткі позиції, принципи та переконання, а не за голограму. «Тому я чекаю пана Стефанчука у будь-який зручний для нього час у публічному місці Хмельницького», - зазначив Вячеслав Неволько.

Ну, а щодо проходження на «детекторі брехні», то Вячеслав Неволько закликав усіх своїх опонентів на окрузі пройти поліграф. Якщо, звісно, їм нічого приховувати.

Коментарі:

Борис Артамонов 05.07.2019 17:58

Юлькін засланець!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую