ye-logo.v1.2

Політична реклама Микола Стефанчук не про політику

Вибори 3122
Микола Стефанчук, кандидат у народні депутати на окрузі №187
Микола Стефанчук, кандидат у народні депутати на окрузі №187

Відверто про кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу».

Микола Стефанчук, висунутий кандидатом у народні депутати від політичної партії «Слуга народу» на виборчому окрузі №187, розповів про себе та життєві принципи:

Мене легко надурити. 
По суті, я надто довірливий. Але тільки один раз. Другий – не пробачаю.

Я не люблю рано вставати.
Мабуть це «травма» дитинства. В кінці 80-х, батьки о 5-ій ранку ставили мене в чергу біля магазину, щоб потім мене замінив брат Руслан. Треба ж було дочекатись тих завітних 200 г масла «в одні руки». Може банально звучить, але тоді всі виживали як могли. Не хочу, щоб таке пережили мої сини. 

Завжди мріяв про доньку.
Зараз у мене двоє чудових синів, тому я продовжую мріяти.

Я розгубив своїх справжніх друзів. 
Декілька українців, єврей, росіянин та вірменин — усі вони стали моїми кумами. Усі вони мають різне віросповідання. Ми дружимо разом і не шукаємо відмінностей. У мене 8 похресників і я усіх їх люблю.

Якщо ти маєш декілька освіт і науковий ступінь — не варто цим пишатись.
Завжди знайдеться людина, що не прочитала й десяти книг, не працювала ночами над конспектами і не написала самостійно жодної курсової, але зате точно знає, що твої дипломи і дисертація нічого не варті, бо десь хтось таке говорить.

Свою першу машину я називав Циля.
Вона з’явилась в моєму житі, коли мені було 30. Це була молода корейська малолітражка.

Я за своїх 38 років не зламав жодної кістки.
Кумедно, адже мій батько - головний ортопед-травматолог Хмельницького.

Я рідко одягаю вишиванку. 
На жаль, сьогодні одягання вишиванки перетворюється на фарс чи показуху. Я носив її в 90-ті, коли це ще не було мейнстрімом, і на мене дивилися як на дивака. Моя сім’я завжди була національно-свідомою. На нашій вулиці у перших на будинку з’явився прапор України. Сусіди шептались, чи не посадили ще Стефанчуків? Та й в школу я ходив українську, коли їх було всього 4 на все місто. 

У мене ніколи не було фірмових кросівок.
Знайти 49 розмір взуття дійсно складно. Тому я частий гість на нашому речовому ринку, і знаю, що таке приміряти взуття на картонці і в дощ, і в мороз. 

Я не люблю Новий Рік. 
Зате обожнюю День Святого Миколая. У мене є велетенський червоний мішок, який я заповнюю подарунками, солодощами та мандаринками і йду вітати моїх похресників, їх братиків та сестричок. 

Люблю пити воду із під крану. 
Точніше, любив. Щось не те з нею сталось в Хмельницькому. Думаю, що проблеми з Чернелівським водогоном дали про себе знати. 

Останнім часом я часто чую, що мене порівнюють зі Шреком на Зе!лених бордах.
Але такі речі мене не бентежать, адже Шрек позитивний персонаж. У нього своє позитивне життя, своя прекрасна Фіона і він збудував навколо себе чудовий світ. Може і з Україною у мене так вийде. 

Я спілкуюся з виборцями точно не про те. 
Реально, 90% питань від мешканців стосуються їх побутових проблем. Важко пояснити, чому потенційний депутат Верховної Ради України не займається питаннями на кшталт: «Чому у нас у дворі місто не поставить шлагбаум?», «Чому у мене сьогодні немає води?», «Коли ви (мабуть, мали на увазі мене?) зробите нам дитячий майданчик?» чи «Коли приберуть незаконні гаражі?»… Але ми завжди знаходимо спільну мову. 

На моїх зустрічах з людьми часто присутні провокатори та спостерігачі. 
До спостерігачів немає ніяких питань, то їхня робота і вони періодично «грають» небайдужих мешканців у різних проявах. А от з провокаторами цікавіше. Як правило, у дворах всі один одного знають, і коли з’являється вороже налаштований персонаж, люди самі ставлять його на місце. 

Напевно, я міг би пройти у Верховну Раду «по списку». 
Мій брат Руслан Стефанчук – ідеолог політичної партії «Слуга Народу», №2 у партійному списку. Щоб не було «закидів» про «порішали», ми прийняли спільне і чесне рішення: «Якщо хмельничани самі оберуть мене – будемо працювати разом».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую