ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Політична реклама Вячеслав Неволько знає, як розвинути підприємництво

Вибори 1446
Вячеслав Неволько поспілкувався з працівниками хмельницького речового ринку
Вячеслав Неволько поспілкувався з працівниками хмельницького речового ринку

Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу №187 поспілкувався з підприємцями хмельницького ринку, задекларувавши свою програму розвитку підприємництва.

Поки одні кандидати у народні депутати України намагаються прорахувати кроки суперників, інші ж, не озираючись на опонентів, йдуть у люди аби бути по-справжньому корисними для народу. Саме так робить громадський діяч, науковець, меценат та кандидат у народні депутати України по виборчому округу №187 (частина міста Хмельницького) Вячеслав Неволько.

Днями політик відвідав одну з візитівок Хмельницького - речовий ринок, що на Львівському шосе. Для чого? Щоб зрозуміти проблеми підприємців, які на ньому працюють. «Є покупці?, - запитує Вячеслав Неволько одну з продавчинь. «Немає, - відповідає та. – Раніше краще було».

Про специфіку роботи на ринку Вячеслав Анатолійович знає не зі слів. Каже, має план, як покращити умови праці продавців уже сьогодні. Під час спілкування з підприємцем Сергієм, пояснив, що готовий на законодавчому рівні покращити життя, принаймні, у Хмельницькому.

Раніше на хмельницький речовий ринок, який є одним із найбільших у західній Європі, з’їжджались ледь не усі сусідні країни, але нині оптових покупців можна порахувати на пальцях. Це підтверджує і пані Галина. Жінка на ринку працює уже 28 років. За цей час, каже, скарг зібралось чимало, а от тих, кого б вони цікавили, тут бачить вперше. «Податки платимо, за місця платимо, а результат… нуль», - бідкається. «Так давайте разом все змінимо», - чує від Вячеслава Неволька. І додає, що готова підтримати кандидата у народні депутати на виборчому окрузі №187.

«Вперше побачив цю людину і одразу видно – освічена, спілкується без проблем, запитує людей, що їх цікавить. Видно, що хоче зрозуміти, над чим потім працювати в парламенті», - каже інший працівник ринку.

«Я хочу покращити умови роботи на ринку, подати пропозиції змін до законодавчої бази, - пояснює Вячеслав Неволько. - Безумовно, багато чого залежить від органів місцевої влади, але я готовий підтримувати її на загальнодержавному рівні, подаючи відповідні закони або зміни до діючих законів. Це моя позиція».

Руйнуючи стару систему та стіну між політиками та виборцями, кандидат у народні депутати Вячеслав Неволько залишає людям особистий номер телефону, адже переконаний – тільки взаємозв’язок людей і владців допоможе країні стати на ноги та зробити життя українців гідним.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую