ye-logo.v1.2

Політична реклама Віталій Діденко закликає до чесної боротьби

Вибори 2742
Віталій Діденко, кандидат у народні депутати України на окрузі №187
Віталій Діденко, кандидат у народні депутати України на окрузі №187

У штабі кандидата у народні депутати на виборчому окрузі №187 кажуть, що опоненти хочуть застосувати «чорний піар».

До позачергових виборів до Верховної Ради України, які заплановані на 21 липня, залишається все менше часу. А тому деякі кандидати в нардепи, схоже, вирішили боротися за крісло в парламенті забороненими методами – використовуючи «чорний піар» проти опонентів. Саме про це кажуть у штабі кандидата в народні депутати від ВО «Свобода» Віталія Діденка, який балотується на окрузі №187 (частина Хмельницького).

«Ми знаємо, що він вже надрукований або друкується в друкарнях інших міст, а тому очікуємо на розповсюдження», - каже Анатолій Панчук, керівник штабу кандидата в народні депутати Віталія Діденка. – Оскільки Віталій Діденко – кандидат з команди Олександра Симчишина, там може бути «чорний піар» не лише проти Віталія, а й проти Олександра Симчишина».

Подібні брудні технології в Хмельницькому вже застосовувалися в 2015 тоді, коли про нинішнього міського голову Олександра Симчишина знімали брехливі відеоролики та випускали друковану продукцію.

«Конкуренти бачили, що не можуть перемогти, а тому запускали відео, листівки та газети з «чорним піаром», якими намагалися дискредитувати Олександра Симчишина, - каже кандидат народні депутати Віталій Діденко. – Таку ж брудну технологію застосовують і проти мене».

Віталій Діденко закликає свої опонентів до чесної боротьби. А хмельничан, які побачать якийсь «чорний піар», повідомляти про це в штаб кандидата. Із розповсюджувачами неправдивої інформації розбиратимуться правоохоронці. Адже за це передбачена кримінальна відповідальність. «Люди, які порушують закон, мають понести покарання», - додає Віталій Васильович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую