ye-logo.v1.2

Хто переможе на парламентських виборах: результати від ОПОРИ

Вибори 3035
«На Хмельниччині вибори пройшли без серйозних порушень», — Андрій Попик (з правого боку)
«На Хмельниччині вибори пройшли без серйозних порушень», — Андрій Попик (з правого боку). Фото: автора

Представники Громадянської мережі переконують, що їх паралельний підрахунок на 99% збігатиметься з результатами ЦВК.

Сьогодні, 22 липня, Громадянська мережа ОПОРА презентувала результати паралельного підрахунку голосів. Загалом на дільницях в Україні працювали 1 тисяча 305 зареєстрованих спостерігачів.

За інформацією ОПОРИ, результати паралельного підрахунку спостерігачів має збігатися на 99 відсотків з офіційною інформацією Центральної виборчої комісії України. Похибка для кожної з партій коливається він одного до 0,1 відсотка.

Таким чином, за результатами ОПОРИ, у парламент проходять п’ять політичних партій. Зокрема, «Слуга народу» набирає 43,2%, «Опозиційна платформа за життя» — 13%, «Європейська солідарність» — 8,2%, «Батьківщина» — 8,1%, «Голос» — 5,7%.

Не подолали п’ятивідсотковий бар’єр «Радикальна партія Ляшка», «Сила і честь», «Опозиційний блок», «Українська стратегія», «Партія Шарія», «Свобода», «Громадянська позиція». Решта політичних сил набрали менше одного відсотка.

До теми:  Вибори: як минула ніч підрахунку голосів на ОВК у Хмельницькому

За словами координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрія Попика, на Хмельниччині позачергові парламентські вибори пройшли досить спокійно й без серйозних порушень. На відміну від двох турів президентських, не було зафіксовано навіть спроб порвати чи винести бюлетені за межі дільниць.

«Зазвичай траплялися лише процедурні порушення, які не впливають на результати волевиявлення. Зокрема, у сільській місцевості деякі громадяни намагалися проголосувати без паспорта, — підсумовує Андрій Попик. — Процес підрахунку голосів теж проходить нормально. Єдина проблема: люди перебувають у жахливих умовах на окружних комісіях — їм доводиться спати на сходах з мішками із бюлетенями. ОПОРА знов підніматиме на Всеукраїнському рівні забезпечення громадян належними умовами».

Читайте також: Попередні дані: хто з хмельничан проходить у новий парламент за партійними списками

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую