ye-logo.v1.2

Кандидати на «мерське крісло» Шепетівки: хто вони та якими статками володіють

Вибори 7204
Шепетівчани 25 жовтня мають вибрати міського голову з-поміж одинадцяти кандидатів
Шепетівчани 25 жовтня мають вибрати міського голову з-поміж одинадцяти кандидатів. Фото: facebook.com/ShepetivkaCityCouncil

Огляд політичного минулого та статків кандидатів на посаду Шепетівського міського голови.

Під час цьогорічних місцевих виборів за посаду Шепетівського міського голови змагається одинадцятеро претендентів. Нині у Хмельницькій області це найбільша кількість кандидатів, які хочуть очолити місто. Для прикладу, в Ізяславі зареєстровано вісім претендентів, а в решті міст — від восьми до двох. Крім того, переважна більшість є самовисуванцями. Хто ж з цих людей посяде крісло міського голови Шепетівки, місцеві жителі вирішать вже цієї неділі, 25 жовтня. А кореспонденти сайту «Є» спробували дослідити минуле та нинішні статки цих кандидатів. У нашому списку вони розміщені за алфавітом.

Максим Бондарєв — підприємець, який став кандидатом від президентської партії

Максим Бондарєв

Фото: з фейсбука Максима Бондарєва

Бондарєв Максим Васильович балотується на посаду Шепетівського міського голови від партії «Слуга народу», але офіційно є безпартійним. Також він очолює список цієї політичної сили до Шепетівської міської ради.

Насправді у відкритому доступі немає інформації про його політичне минуле та детальну біографію. Оскільки він останнім часом не займав публічних посад, у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки.

Однак відомо, що Максим Бондарєв народився 13 квітня 1985 року в селі Крисино Харківської області. Вищу освіту здобув у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Нині він є фізичною особою-підприємцем. На своїй сторінці у фейсбуці Максим Васильович вказав як місця роботи «Go UP education centre» і «GO UP курси іноземних мов».

За інформацією ресурсу «YouControl», Максим Бондарєв зареєстрований як фізична особа-підприємець у Шепетівці. Його діяльністю вказано «інші види освіти» та «надання послуг перекладу». Також зазначено, що у цього ФОПа є три автомобілі. Втім, ця інформація може бути застарілою.

Віталій Бузиль — заступник голови Шепетівської РДА, який вирішив очолити місто

Віталій Бузиль

Фото: з фейсбуку Віталія Бузиля

Бузиль Віталій Володимирович балотується на посаду Шепетівського міського голови як самовисуванець. Проте на сайті ЦВК вказано, що він є членом партії «Європейська солідарність». У 2015 році його обрали депутатом до Шепетівської районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Він понад рік, з березня 2014 року до грудня 2015-го, працював заступником голови цієї райради. А до того там працював на інших керівних посадах.

Віталій Бузиль працював з травня 2017 року до лютого 2019 року заступником Судилківського сільського голови. Опісля кілька місяців обіймати посаду голови Шепетівської районної держадміністрації, а далі — його першого заступника.

Віталій Бузиль народився 30 серпня 1983 року в Шепетівці. Вищу юридичну освіту він здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У електронній декларації за 2019 рік Віталій Володимирович з нерухомості вказав чотири земельні ділянки, квартиру та житловий будинок, якими володіють або він, або члени його сім’ї. Також він з дружиною мав два автомобілі. Один з них, Opel Insignia 2011 року випуску, був набутий у власність торік Іриною Бузиль за 102 тисячі 766 гривень.

Загальний дохід Віталія Бузиля за 2019 рік склав 338 тисячі 319 гривень. Також він мав готівкою дев’ять тисяч доларів.

Тетяна Вінницька — самовисуванка, директорка комунальної установи

Тетяна Вінницька

Фото: з фейсбука Тетяни Вінницької

Вінницька Тетяна Олександрівна балотується на посаду Шепетівського міського голови як самовисуванка. Офіційно вона є безпартійною. У відкритому доступі немає точної інформації про її політичне минуле.

Народилася Тетяна Олександрівна 30 листопада 1971 року в Ізяславі. Має вищу освіту й нині працює директоркою Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Згідно з електронною декларацією за 2019 рік, Тетяна Вінницька володіла у Шепетівці земельною ділянкою, квартирою, житловим будинком та автомобілем. Ще одна ділянка була зареєстрована на її чоловіка. Торік кандидатці за основним місцем роботи нарахували 225 тисяч 189 гривень зарплатні. Також колишній чоловік сплатив їй 22 тисячі 800 гривень аліментів.

Петро Дзяворук — голова Шепетівської районної ради, самовисуванець

Петро Дзяворук

Фото: з фейсбука Петра Дзяворука

Дзяворук Петро Францевич на посаду Шепетівського міського голови балотується як безпартійний самовисуванець. За крісло очільника цього міста він змагався й у 2015 році, але не зміг виграти вибори. Тоді він такого ж не йшов від жодної партії. Проте у 2015 році Петра Францевича обрали головою Шепетівської районної ради, посаду якого він й досі займає.

Народився Петро Дзяворук 13 травня 1957 року в селі Плоскове Хмельницького району. Здобувши вищу освіту він спершу працював вчителював, а далі — почав будувати кар’єру на управлінських посадах комунальних закладів та управлінь. Але перед обранням головою райради деякий час у 2015 році працював у благодійному фонді «Зміцнення громад» та «Першому національному аграрному кооперативі».

У електронній декларації за 2019 рік Петро Дзяворук вказав, що він та його дружина володіли трьома земельними ділянками, двома квартирами, житловим будинком, «кладовкою» та гаражем, а також — автомобілем і причепом до нього. Загальний задекларований дохід кандидата за минулий рік склав 591 тисячу 913 гривень. Також він зберігав готівкою 10 тисяч доларів, а у банку — 162 тисячі 305 гривень.

Наталія Завістовська — підприємець, самовисуванка

Наталія Завістовська

Фото: з фейсбука Наталії Завістовської

Завістовська Наталія Вікторівна балотується на посаду Шепетівського міського голови як самовисуванка. Також є безпартійною. Раніше вона не балотувалася до органів місцевого самоврядування та не займала публічні посади. Тому в реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні її електронні декларації за минулі роки.

Народилася Наталія Завістовська 21 лютого 1963 року в Шепетівці. Там вона з 1992 року працює приватним підприємцем.

За інформацією ресурсу «YouControl», Наталія Завістовська зареєстрована як фізична особа-підприємець у Шепетівці. Її основним видом діяльності вказано «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна».

Світлана Павлишина — представниця партії Гереги та ексзаступниця голови Хмельницької ОДА

Світлана Павлишина

Фото: з фейсбука Світлани Павлишиної

Павлишина Світлана Андріївна балотується на посаду Шепетівського міського голови від партії «За конкретні справи», співголовою якої нардеп Олександр Герега. Кандидатка є членом цієї політичної сили й також балотується від неї до Хмельницької обласної ради. У 2015 році Світна Андріївна вже пробувала стати депутатом облради, проте тоді не пройшла.

Однак у 2010-2015 роках вона була депутатом Чемеровецької районної ради, а з листопада 2015-го до жовтня 2018 року працювала її головою. Опісля її призначили заступником голови Хмельницької облдержадміністрації, яку на той час очолював Вадим Лозовий. У січні цього року Світлану Павлишину звільнили.

Народилася Світлана Андріївна 18 квітня 1972 року в Хмельницькому. Отримавши вищу освіту, поки не почала займати керівні посади, працювала у чемеровецькій школі. Нині вона є керівницею служби соціальної політики Хмельницького регіону ТОВ «Лотівка Еліт», одним зі засновників якого є ТОВ «Епіцентр К».

Згідно з електронною декларацією за 2019 рік, зареєстрованим місцем проживання Світлани Павлишиної були вказані Чемерівці. Тоді вона володіла квартирою, земельною ділянкою, недобудованим гаражем і двома автомобілями. У її власності також були 822 акції ВАТ «Луцький меблевий комбінат». Загальний задекларований дохід кандидатки за минулий рік склав 575 тисяч 789 гривень.

Михайло Полодюк — нинішній Шепетівський міський голова

Михайло полодюк

Фото: з фейсбука Михайла Полодюка

Полодюк Михайло Іванович на посаду Шепетівського міського голови повторно балотується від ВО «Свобода». Він є членом цієї політичної сили з 2010 року, а також очолює її список до міської ради. Вперше Михайло Іванович посів крісло міського голови Шепетівки у 2015 році. Впродовж 2006-2015 років також обирався депутатом до Шепетівської міської ради. Проте у 2012 році не зміг перемогти на парламентських виборах.

Народився Михайло Полодюк 11 січня 1964 року в селі Мальованка Шепетівського району. Впродовж довгого часу він вчителював, поки не почав працювати на різних посадах у виконавчому комітеті Шепетівської міської ради. Опісля він пропрацював рік підприємцем, а з вересня 2011 року до березня 2014-го — на посаді інспектора кредитної спілки «Народна каса».

Згідно з електронною декларацією за 2019 рік, Михайло Полодюк володів чотирма земельними ділянками, квартирою, гаражем і автомобілем. Також він мав у власності 2,11 відсотка від загального капіталу Колективного спеціалізованого будівельно-монтажного підприємства, яке зареєстроване у Шепетівці. Загальний задекларований дохід Михайла Івановича за 2019 рік склав 478 тисячі 344 гривні. Крім того, особисто на банківських рахунках він зберігав дві тисячі доларів. Стільки ж зберігала у банку його дружина, яка, крім цього, загалом позичила третім особам 290 тисяч гривень.

За інформацією ресурсу «YouControl», його дружина Тетяна Полодюк є співвласницею ТОВ «Контакт-Партнер», яке спеціалізується на «друкуванні іншої продукції».

Володимир Синюта — безпартійний пенсіонер

Володимир Синюта

Фото: з фейсбука Володимира Синюти

Синюта Володимир Володимирович балотується на посаду Шепетівського міського голови як безпартійний самовисуванець. Здобути крісло міського голови він намагався й на минулих виборах у 2015 році. Тоді він йшов від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Хоча перемогу він не здобув, але від цієї політичної сили став депутатом міської ради.

Народився Володимир Синюта 16 березня 1966 року в селі Вишневе Шепетівського району. Нині він є військовим пенсіонером, але очолює громадську організацію «Шепетівщина «Краще разом».

У електронній декларації за 2019 рік Володимир Синюка вказав, що особисто володів земельною ділянкою та автомобілем, орендував земельну ділянку й гараж, а спільно з дружиною та сином мав квартиру. Торік йому нарахували 104 тисячі 160 гривень пенсії, а також отримав 475 тисячі 380 гривень від продажу нерухомості. Торік Володимир Володимирович мав готівкою 470 тисяч гривень, а його син — 10 тисяч доларів.

За інформацією ресурсу «YouControl», його дружина Лариса Синюта є співзасновнецею ТОВ «Корчагінець – ВВС», яке зареєстроване у Шепетівці. Проте цього не вказано в електронній декларації Володимира Синюти.

Микола Сікора — безпартійний заступник директора державного підприємства

Микола Сікора

Фото: з фейсбука Миколи Сікори

Сікора Микола Миколайович балотується на посаду Шепетівського міського голови як безпартійний самовисуванець. Точної інформації у відкритих джерелах про його політичне минуле та статки обмаль. Наприклад, у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки. Проте у 2015 році він без успішно балотувався у депутати Шепетівської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП».

Народився Микола Сікора 11 вересня 1962 року в селі Кептенці Кам’янець-Подільського району. Має вищу освіту здобув у Національному університеті водного господарства та природокористування. Нині працює заступником директора державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке», яке зареєстроване у Славутському районі.

Валерій Федоров — адвокат, який висувається від «Батьківщини»

Валерій Федоров

Фото: з фейсбука Валерія Федорова

Федоров Валерій Борисович балотується на посаду Шепетівського міського голови від ВО «Батьківщина». Він є членом цієї політичної сили й також балотується від неї до міської ради. Хоча на попередніх місцевих виборах 2015-го року був обраний депутатом Шепетівської міської ради від партії «Радикальна партія Олега Ляшка», але пізніше перейшов до лав «Батьківщини».

Народився Валерій Федоров 23 січня 1969 року в Шепетівці. Нині він працює адвокатом та є фізичною особою-підприємцем.

У електронній декларації за 2019 рік Валерій Борисович вказав, що проживає у Хмельницькому, але зареєстрований у Шепетівці. Торік він з дружиною загалом володів п’ятьма земельними ділянками, житловим будинком та офісом. Якщо останній розташований у Шепетівці, то будинок — в обласному центрі. Також спільно з дружиною він володіє автомобілем. Загальний задекларований дохід Валерія Федорова за 2019 рік склав 220 тисяч 853 гривні. Також він мав готівкою 25 тисяч доларів.

За інформацією ресурсу «YouControl», Валерій Федоров зареєстрований як фізична особа-підприємець у Шепетівці, а його основним видом діяльності вказано «діяльність у сфері права».

Алім Штен — самовисуванець, голова правління ОСББ

Алім Штен

Фото: з фейсбука Аліма Штена

Штен Алім Петрович балотується на посаду Шепетівського міського голови як безпартійний самовисуванець. Точної інформації у відкритих джерелах про його політичне минуле та статки небагато. Наприклад, у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки.

Народився Алім Штен 15 червня 1963 року в селі Чаньків Дунаєвецького району. Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті.

За інформацією ресурсу «YouControl», Алім Петрович раніше був власником ТОВ «Телерадіо компанія «Шанс», яке нині називається «Лайк ТВ» та має нових власників: Андрія Гордійчука й Тетяну Василик. Нині Алім Штен зареєстрований у Шепетівці як фізична особа-підприємець, а також є головою правління місцевого об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Шепетівський затишок».

Нагадаємо, кореспонденти сайту «Є» вже розглянули біографії кандидатів на посаду міських голів Хмельницького та Кам’янця-Подільського.

Читайте також: Вибори 2020: Центральна виборча комісія пояснила, як варто заповнювати бюлетені

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую