ye-logo.v1.2

Тепер офіційно: Симчишин вдруге став Хмельницьким міським головою

Вибори 3353
Вперше Олександра Симчишина хмельничани обрали міським головою у листопаді 2015 року
Вперше Олександра Симчишина хмельничани обрали міським головою у листопаді 2015 року. Фото: Ольги Саліпи

За нього проголосувало майже 87 відсотків виборців.

Наразі завершується процес встановлення результатів місцевих виборів. Тепер дійшла черга й до обласного центру. Вчора, 6 листопада, міська територіальна комісія оголосила результати голосування за Хмельницького міського голову. «Мерське» крісло повторно посів Олександр Симчишин. Ввечері він опублікував на своїй сторінці у фейсбуці фотографію протоколу міської ТВК, яка підтверджує його перемогу на цьогорічних виборах.

Згідно з протоколом ТВК, Олександр Симчишин отримав 86,83 відсотка голосів виборців, які 25 жовтня прийшли на дільниці. За нього проголосувало 74 тисячі 62 людини.

«Тепер вже офіційно! Найкращий результат з усіх обласних центрів! Дякую усім, друзі!», — написав Олександр Симчишин.

Другу сходинку на «мерських перегонах» посіла висуванка від партії «Слуга народу» Інна Ящук, яка отримала 4 тисячі 181 голос виборців. Далі ситуація така: висуванець від партії «За конкретні справи» Анатолій Собко — 2 тисячі 184 голоси, висуванець від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Богдан Лукашук — 1 тисяча 867 голосів та висуванець від партії «Сила і честь» Іван Гончар — 1 тисяча 773 голосів.

Результати голосування за Хмельницького міського голову. Фото: з фейсбука Олександра Симчишина

Результати голосування за Хмельницького міського голову. Фото: з фейсбука Олександра Симчишина

Нагадаємо, наступного дня після виборів, 26 жовтня, Олександр Симчишин заявив про свою майбутню перемогу. За його словами, це підтверджував паралельний підрахунок бюлетенів. Таким чином 90 відсотків опрацьованих бюлетенів показали, що попередньо за нього проголосувало 88 відсотків виборців.

Вперше Олександра Симчишина хмельничани обрали міським головою у листопаді 2015 року. Тоді він у другому турі отримав 61 відсоток голосів. За його конкурента Костянтина Чернилевського, тодішнього виконувача обов’язків міського голови, проголосувало 39 відсотків виборців.

Читайте також: На Хмельниччині кандидат у сільські голови просив визнати недійсними вибори

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую