ye-logo.v1.2

Вибори 2020: хто став депутатом Кам’янець-Подільської районної ради (список)

Вибори 3005
У Кам\'янець-Подільській районній раді буде 42 депутати
У Кам'янець-Подільській районній раді буде 42 депутати. Фото: автора

Районна територіальна виборча комісія оприлюднила результати голосування за депутатів до Кам’янець-Подільської райради.

Згідно із протоколом Кам’янець-Подільської районної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Кам’янець-Подільської районної ради, участь у голосуванні взяли 90 240 виборців. Недійсними в результаті виявилися 6 806 бюлетенів.

На 42 депутатських місця у районній ради претендували депутати 9 партій, але до ради пройшло вісім. Голоси виборців розділилися наступним чином:

«Слуга народу» – 15 973 голоси, 19,14%, 8 місць в раді;
«За конкретні справи» – 15 091 голос, 18,09%, 7 місць в раді;
«За майбутнє» – 13 515 голосів, 16,20%, 7 місць в раді;
«Європейська солідарність – 9 959 голосів, 11,94%, 5 місць в раді;
ВО «Батьківщина» – 8 190 голосів, 9,82%, 5 місць в раді;
ВО «Свобода» – 8 140 голосів, 9,76%, 4 місця в раді;
«Радикальна партія Олега Ляшка» – 5 089 голосів, 6,10%, 3 місця в раді;
«Опозиційна платформа – за життя» – 4 262 голоси, 5,11%, 3 місця в раді.

До теми: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької обласної ради (список)

Отже, депутатами Кам’янець-Подільської районної ради обрано:

«Слуга народу»:

1.Атаманчук Дмитро Анатолійович, заступник директора ПП «АВС-АГРО»;
2.Варук Олександр Григорович, директор ВКФ «Славутич»;
3.Курманський Віктор Іванович, Пенсіонер;
4.Федик Олександр Григорович, начальник управління фінансів Кам’янець-Подільської РДА;
5.Богачик Сергій Вікторович, директор ТОВ СП «Нібулон»;
6.Юр’єв Микола Антонович, тимчасово не працює;
7.Пономарьова Інна Миколаївна, тимчасово не працює;
8.Скавренюк Ніна Дмитрівна, директор КП «Надра Кам’янеччини»;

«За конкретні справи»

1.Собань Олександр Володимирович, голова Чемеровецької селищної ради;
2.Заяць Веліна Владиславівна, голова Дунаєвецької міської ради;
3.Кобіта Володимир Іванович, зав. акушерсько–гінекологічного відділення Дунаєвецької ЦРЛ;
4.Камінський Антон Петрович, голова Дунаєвецької селищної ради;
5.Ткаченко Уляна Юріївна, помічник консультант народного депутата України;
6.Новікова-Конюшенко Тетяна Вікторівна, ФОП;
7.Коломий Катерина Миколаївна, ФОП;

«За майбутнє»

1.Степчук Анатолій Іванович, керуючий кластером «Товтри ПП «Аграрна компанія»;
2.Сідлецький Вадим Анатолійович, начальник відділу культури Новоушицька РДА;
3.Кривак Віктор Миколайович, голова Кам’янець-Подільської районної ради;
4.Сімашкевич Михайло Євстафійович, Кам’янець-Подільський міський голова;
5.Гурскіс Лаймонас Лаймонсович, сільський голова, с.Чабанівка;
6.Пронозюк Олена Вікторівна, завідувач сектору освіти Кам’янець-Подільської РДА;
7.Гайсенюк Інна Петрівна, Лікар гастроентеролог, інфекціоніст Кам’янець-Подільського лікувально діагностично консультативного центр»;

«Європейська солідарність»

1.Пелехацький Віктор Анатолійович, голова Фермерського господарство «Вікторія»;
2.Костюченко Віктор Вікторович, Керівник апарату Новоушицької РДА;
3.Чумак Микола Петрович, тимчасово не працює;
4.Байдецький Богдан Володимирович, тимчасово не працює;
5.Павлов Петро Іванович, Приватне акціонерне товариства «Оболонь»;

ВО «Батьківщина»

1.Жоган Микола Вячеславович, радник голови Кам’янець-Подільської районної ради;
2.Фурман Ігор Володимирович, тимчасово не працює;
3.Яремчук Віктор Петрович, вчитель фізичної культури, Кам’янець-Подільський військовий ліцей;
4.Гаджук Олена Казимирівна, ФОП;
5.Сотніцька Ірина Миколаївна, Сімейний лікар, Кам’янська амбулаторія сімейної медицини;

ВО «Свобода»

1.Постовий Володимир Ілліч, голова правління АТ Гіпсовик;
2.Барановський Володимир Євгенович, пенсіонер;
3.Кондрук Володимир Володимирович, менеджер ТзОВ «Техносервіс»;
4.Громик Іван Миколайович, юрисконсульт ФОП Громик;

«Радикальна партія Олега Ляшка»

1.Танасков Сергій Миколайович, ФОП;
2.Дукаєв Хусейн Саідович, директор Товариство «БіадалаУкраїна»;
3.Багрійчук В’ячеслав Сергійович, головний державний інспектор Управління Держпраці в Хмельницькій області;

«Опозиційна платформа – За життя»:

1.Коваль Віра Вячеславівна, директорка територіального центру соціального обслуговування Кам’янець-Подільської РДА;
2.Пристач Руслан Григорович, директор КП Комбінат благоустрію;
3.Довгопол Павло Григорович, заступник голови Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради;  

Читайте також: Вибори 2020: хто став депутатом Хмельницької районної ради (список)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую