ye-logo.v1.2

Другий тур виборів: на дільницях Кам’янця-Подільського не вистачає скриньок для голосування

Вибори 2506
В одній з дільниць вирішили не використовувати четверту скриньку через її пошкодження
В одній з дільниць вирішили не використовувати четверту скриньку через її пошкодження. Фото: oporaua.org

Цей факт зафіксували спостерігачі Громадянська мережа ОПОРА.

Сьогодні, 15 листопада, у Кам’янці-Подільському та кількох районах області проходить другий тур місцевих виборів. Представники поліції заявили, що всі 62 виборчі дільниці вчасно відчинилися й наразі працюють у штатному режимі. Але спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомили про деякі проблеми у Кам’янці-Подільському. Зокрема, там на деяких дільницях не вистачає скриньок для голосування.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Валентина Білянського, сьогодні у Кам’янці-Подільському стартував другий тур виборів міського голови. Там усі 59 дільниць відчинилися вчасно й почали приймати громадян з восьмої ранку. У місті для охорони правопорядку залучено 118 співробітників поліції, тобто по два правоохоронці на кожній дільниці.

Також вчасно розпочали роботу дільниці у Смотричі та Макові Дунаєвецького району та у Судилкові Шепетівського району. Там проходять повторні вибори окремих депутатів сільських і селищних рад.

А представники Громадянської мережі ОПОРА повідомили, що у чинному законодавстві передбачено, що на середніх виборчих дільницях має бути щонайменше чотири стаціонарні скриньки для голосування. Проте на деяких дільницях Кам’янця-Подільського їх менше.

«На дільниці №681352 є три стаціонарні скриньки, на дільниці №680547 — дві, на дільниці №681336 — три, — кажуть в ОПОРІ. — Наприклад, на дільниці №681336 члени комісії вирішили не використовувати четверту скриньку через її пошкодження. Тому її заклеїли скотчем, перевернули та відставили вбік».

Крім того, в ОПОРІ додають, що на виборчій дільниці №681370 Кам’янця-Подільського одна з її членкинь заборонила ходити спостерігачам територію дільниці. Проте отримавши пояснення, що вони дійсно мають таке право, жінка припинила порушення.

Нагадаємо, цього дня за посаду Кам’янець-Подільського міського голови у другому турі виборів змагаються самовисуванець, екснардеп Володимир Мельниченко й депутат міської ради, представник ВО «Свобода» Михайло Посітко.

Читайте також: Вибори 2020: хто став депутатом Кам’янець-Подільської районної ради (список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую