ye-logo.v1.2

Кілька переможців виборів до Хмельницької облради відмовилися від депутатства

Вибори 3069
Першу сесію Хмельницької обласної ради восьмого скликання заплановано провести 7 грудня
Першу сесію Хмельницької обласної ради восьмого скликання заплановано провести 7 грудня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

А територіальна виборча комісія вже призначила дату першої сесії обласної ради.

У Хмельницьку обласну раду восьмого скликання має увійти 64 переможців місцевих виборів від семи політичних сил. Деякі з них вже відмовилися від депутатського мандату й тому їхні місця посядуть наступні за партійними списками кандидати. Втім, поки що не всі переможці виборів визначилися, чи дійсно вони хочуть увійти у склад облради. Про це свідчать кілька постанов Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії.

Згідно з постановою обласної ТВК від 25 листопада, депутатами вже зареєстровано 58 переможців місцевих виборів. Це дає змогу оголосити перше пленарне засідання Хмельницької обласної ради. Як наслідок, сесію призначили на 10-у годину 7 грудня.

У попередніх постановах ТВК йдеться про обранців, які все ж відмовилися від депутатського мандату в облраді. Серед них є двоє чинних народних депутатів.

Так, за текстом постанови ТВК від 20 листопада, від мандату відмовився нардеп Сергій Лабазюк, який балотувався до облради від осередку політичної партії «За майбутнє». Тому його місце посяде Матвіїв Алла Дмитрівна. На сайті ЦВК вказано, що вона народилася 23 лютого 1973 року в селищі міського типу Понінка Полонського району. Безпартійна. Нині вона працює директоркою у Понінківському закладі дошкільної освіти № 2.

У іншій постанові ТВК, яка також датована 20-м листопадам, зазначено, що від мандату відмовився нардеп Олександр Герега від «За конкретні справи». Відповідно його місце має посісти Мороз Василь Іванович, який народився 17 січня 1958 року в селі Барвінкове Кам’янець-Подільський. Крім того, на сайті ЦВК вказано, що він є безпартійним і працює генеральним директором у ТОВ «Агрохолдинг 2012».

За інформацією видання «НГП», станом на 26 листопада в обласну територіальну виборчу комісію поки не надійшло ніякої заяви про відмову від мандату від ще одного нардепа — Сергія Мандзія, який був обраний від осередку політичної партії «Слуга народу». Також не визначилися ще п’ятеро обранців. Зокрема, Володимир Гончарук і Галина Мельник від «Команди Симчишина» та Петро Лабазюк, Віолета Лабазюк і Віктор Чубар від «За майбутнє». Вони повинні бути зареєстрованими або відмовитися від мандату до 3 грудня.

Нагадаємо, 26 листопада відбулася перша сесія Хмельницької міської ради восьмого скликання. Під час неї Хмельницький міський голова Олександр Симчишин склав урочисту присягу.

Крім того, голова міської ТВК Віталій Швед оголосив остаточний список депутатів Хмельницької міської ради. За його словами, до неї увійшло 42 представники п’яти політичних сил. А саме — від «Команди Симчишина» 26 депутатів, а від партій «За майбутнє», «Слуга народу», ВО «Батьківщина» та «Європейська солідарність» по чотири депутати.

Чергову сесію міської ради, на якій розв’язуватимуть кадрові питання, запланували провести наступного тижня.

До теми: Один з кандидатів у депутати оскаржує результати виборів до Хмельницької облради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую