ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Корисні властивості каменів

Здоров'я 2543
Фото: http://bleskkamnej.blogspot.com/

Каміння та мінерали здавна використовували для лікування найрізноманітніших хвороб. Особливо ця практика була поширена серед східних медиків.

 Наші предки слов’яни шанували каміння як джерело здоров’я та благополуччя. Вони знали, що носіння того чи іншого каменя допомагає людині справлятися з певними хворобами та бідами.
Камінь позитивно впливає і коли його носять як ювелірний виріб, і коли тримають в руках і милуються його красою.
На мінералах можна приготувати мазі, настояти воду і олії. Для цього треба занурити мінерал в ємність, наповнену водою, олією чи маззю, на 2-3 дні, поставивши так, щоб на ємність падало сонячне світло. Готувати ці засоби треба, коли місяць росте, використовувати — коли йде на спад.
Агат додасть сил і впевненості в собі, допоможе довести будь-яку справу до кінця. Білий агат допоможе зберегти кохання, позбутися від смутку, тривоги і хвилювань. Блакитний агат заспокоює, а жовтий — лікує органи дихання і травлення.
Бірюза — символ вічної любові, приносить радість, допомагає приймати рішення, реалізувати таланти. Символізує успіх і процвітання, авторитет і успіх.
Гематит покращує енергетику, зміцнює фізичне тіло і дух. Вважається, що він позбавляє свого власника від нападів гніву і необдуманих дій, надає почуття впевненості і захищеності. Цей камінь допомагає накопичити і використовувати енергію так, як цього хоче власник.
Гранат дарує відчуття бадьорості, оптимізму, радості, лікує тахікардію, легені, порушення кровообігу і вірусні захворювання. Сприяє зачаттю і виношуванню дитини. Червоний гранат — камінь пристрасті, зелений — спокою.
Котяче око — камінь-оберег. Він охороняє не лише людину, яка його носить, а й усю родину та навіть майно. Сприяє здоров’ю, зміцненню сім’ї, процвітанню, любові. Лікує хвороби печінки, шлунку, ніг.
Місячний камінь заспокоює розум, пробуджуючи в людях мрійливість, м'якість і ніжність, усуває гнів і внутрішнє напруження, сприяє розвитку інтуїції та уяви, приносить полегшення людям, що відчувають негативний вплив повного місяця.
Нефрит володіє сильною енергетикою. Він надає людям почуття м'якості, справедливості, прагнення до знань, поміркованості, сміливості і чистоти. Він сприяє щасливим змінам, виводить з тупика. Володіти їм рекомендується тим, хто бажає змінити свій світогляд і спосіб життя, людям які шукають просвітлення.
Яшма - єдиний камінь, що знімає весь негативний енергетичний потенціал, який вже накопичив організм. Вона захищає від лихого ока і від сил зла. Оберігає від безпліддя, надає сміливості і впевненості у перемозі, підвищує загальний тонус. Вироби з яшми знімають втому, навіть якщо перебувати в приміщенні, де вони є. Яшма зелених відтінків загострює інтуїцію, знімає депресії, концентрує увагу і відкриває невидиме для очей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую