ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як лікуватися хроном

Здоров'я 8317
Фото: http://www.ru.all.biz/

Хрін вживають не тільки з їжею. У нього є ще одна цінна якість: він містить фітонциди сильної бактеріальної дії.

 Іншими словами, подібно до цибулі й часнику, хрін виділяє летючі речовини – рослинні антибіотики, які вбивають шкідливі мікроби. Ось ці якості й використовують у лікуванні дихальних шляхів при застуді.
Потрібно взяти хрін, почистити, подрібнити на тертці, а потім наповнити ним половину баночки з-під гірчиці зі щільною кришкою (щоб у міру вдихання запаху можна було її струшувати і цим самим посилювати запах). Потім баночку підносять до носа або рота та починають повільно й обережно вдихати. Проте свіжий хрін дуже пекучий і може пекти носоглотку, тому потрібно навчитися регулювати силу вдихання.
На свіжому хроні потрібно робити короткі вдихи, а ось коли запах трохи ослабне, то зробивши глибокий видих, потрібно піднести баночку близько до носу та повільно, з маленькою затримкою, безперервно втягувати запах хрону. Зробивши глибокий вдих, потрібно затримати дихання на 20 секунд. Видих треба робити також повільно, із затримками.
При виконанні цих дій, легені наповнюються та насичують кров летючими антибіотиками, які вбивають шкідливі мікроби.
Цей метод лікування дихальних шляхів особливо рекомендується тим, у кого хворий шлунок, кому не можна їсти солоне, гірке, цибулю та часник. Лікуватися хроном потрібно одразу ж, при перших симптомах хвороби.

Підготувала Валентина КОЛИЖНЮК

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую