ye-logo.v1.2

Щоб жити не хворіючи...

Здоров'я 2322
Фото: zdoroviymir.com

Народна медицина звертає увагу, у випадку захворювання людини, на стан погодних умов. При зниженні температури повітря, підвищується активність наднирників і тиск крові, збільшується лужність крові і, в зв’язку з цим, змінюється і хімічний склад тканин.

 Навпаки, з підвищенням температури активність наднирників і тиск крові зменшується. Що ж пропонує народна медицина для захисту організму від частих і різких змін погоди?
В більшості, рекомендують підтримку кислої реакції організму. Ідеальний засіб, який сприяє кислій реакції – це яблучний оцет, який являє собою набір всіх елементів, які входять до складу яблук. Дослідження показали, що вживання всього одного яблука на день, відчутно знижує ризик виникнення інсульту. А 100 г яблук мають ефект, рівноцінний 1500 мг вітаміну С.
Спосіб вживання оцту. 1ст.л. яблучного оцту на склянку води один-два рази в день. Більше того, щоб задовольнити потребу організму не тільки в калії, але і в йоді, потрібно додавати одну краплю розчину „Люголь” (є в аптеці) до дози яблучного оцту.
Застосовуючи вказане лікування, можна протистояти перепадам погоди. І це непросто слова. Народна медицина вказує на постійну конкуренцію між організмами і хвороботворною мікрофлорою, яка розвивається саме у лужному середовищі, а в кислому гине.
В природі є багато джерел кислоти у вигляді зелені, фруктів, ягід, овочів і ми завжди можемо раціонально розподіляти щоденне вживання їжі – з достатньою кількістю кислоти, для створення кислого середовища, непридатного для розвитку патогенної мікрофлори.
Взимку йод потрібно поповнювати морепродуктами – морською капустою, рибою, креветками. Дуже корисний квас з вершечків гілок сосни довжиною 10-15 см. На 3 л води береться 1 склянка подрібнених вершечків, плюс 1 склянка цукру. До речі, воду для квасу потрібно використовувати глиняну (на 3 л води береться 3 ст. л. глини і настоювати добу). Воду пити, а глину викинути. Бажано пити щоденно близько 1 л глиняної води, тому що в ній міститься майже вся таблиця Мендєлєєва. І, звичайно ж, взимку основу нашого харчування повинні складати квашені продукти.
Цивілізація, з її стресами, тиском і сидячим способом життя принесла багато нових хвороб, але, тим паче, принципи старих законів Природи залишаються без змін. В результаті, щоб пенсіонерам продовжити активне життя, потрібно за день випити 2 л сирої води і присісти не менше 100 разів. Особисто я за день роблю 5-6 підходів по 15-20 присідань, що відчутно компенсує дефіцит руху взимку. Присідаючи, ми молодшаємо!
І ще, в древній Русі у відро з колодязною водою кидали корінь хрону, а потім пили цю воду всією сім’єю. Тепер і я кладу корінь хрону в банку з глиняною водою. Більше того, пекучий перець настільки корисний, вбиваючи патогенну мікрофлору всього кишківника, що до нього потрібно привчати дітей з малих років.

Лідія Крисань, мікробіолог.
м. Черкаси

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую