ye-logo.v1.2

Природний антибіотик та панацея від старіння

Здоров'я 12238
Фото: www.meddaily.ru

Цей молочний продукт допомагає дітям краще рости та менше хворіти. Також це чудова профілактика хвороб та старіння.

 Його визнають еліксиром молодості та довголіття. Це не дорогущий медичний препарат, а звичайне коров’яче молозиво, яке вважають біогенною їжею вищого класу. Нині починається сезон отелювання корів.
Дітям потрібно давати молозиво, бо воно зміцнює імунну систему та стабілізує її. Хоча так воно діє і на дорослий організм. Особливо корисне знесиленим людям при великих фізичних та розумових навантаженнях. Молозиво містить багато кальцію, що особливо корисно для кісток дітвори. У любителів молозива майже не кровоточать ясна, немає кровотеч з носа та не утворюються синці на тілі при найменших ударах. Молозиво добре засвоюється, має ще більше корисних речовин для організму, ніж молоко.
Дійсно, медики стверджують, що молозиво – корисний продукт при хронічній втомі, склерозі, ревматичному артриті. Воно забезпечує противірусний та антибактеріальний захист, регулює діяльність травної системи, захищає та відновлює слизову шлунково-кишкового тракту, покращує емоційний стан та працездатність і навіть зміцнює нервову систему. Також його використовують у косметичних програмах для профілактики передчасного старіння, та включають у курс схуднення, адже молозиво нормалізує апетит та допомагає контролювати масу тіла. Але важливо знати, що цей молочний продукт засвоюється не з усією їжею. Не варто вживати його з крохмалем, фруктами, рибою, яйцями, м’ясом, сиром. Також молозиво не можна їсти швидко, бо в ньому міститься багато карбонатів, які потрібно вживати протягом 5-6 хвилин.
До речі, молозиво містить лактоферрін – сильний антибіотик широкого спектру дії, який на відміну від фармацевтичних антибіотиків допомагає при різних вірусах. Зокрема, дієвий проти головного збудника СНІДу.
У народі вважається, що коли хтось із знайомих чи сусідів приніс молозиво після розтелення корови, то посудину з нього мити в жодному разі не можна. Туди треба покласти шматок хліба, посипаний сіллю, щоб корова давала багато молока. Хліб господарі віддають корові.

Ганна ШТАНЬКО, Полтавська область.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую