ye-logo.v1.2

У Городок їдуть лікуватися з сусідніх областей

Здоров'я 4813
«Дисципліна і порядок у хірургії – найголовніше», –  переконаний Олександр Кушнір.
«Дисципліна і порядок у хірургії – найголовніше», – переконаний Олександр Кушнір.

Принаймні, у хірургічному відділенні до десяти відсотків пацієнтів – іногородні

У хірургічному відділенні Городоцької райлікарні порожньо не буває ніколи. Навпаки, деколи пацієнтам навіть доводиться чекати, доки звільниться місце. Звісно, якщо  мова йде про планове лікування. В екстрених випадках  допомага- ють усім. Для цього є усі потрібні медикаменти, про це потурбувалася адмініст- рація лікарні. І навіть не запитують про прописку чи місце проживання. Це вже потім з'ясовується, що пацієнт мешканець іншого району чи навіть області.

Коридором відділення прогулювався високий чоловік. Виявилося, що це якраз один з іногородніх пацієнтів. Пан Василь живе у Летичеві. У Городок приїхав до племінника. Раптом чоловікові стало погано. Рідні привезли його до райлікарні. Тут чоловіка прооперували, й сьогодні він готується до виписки. Але настільки звик до лікарів та медичного персоналу, що вирішив робити тут ще одну, планову, операцію. «З сорока пацієнтів, які лікуються у відділенні, завжди три-п'ять чоловік не з Городоччини, – розповідає завідуючий відділен- ням Олександр Кушнір. – Приїжджають до нас з Вінницької, Тернопільської областей і навіть з Київщини. А нещодавно  виписалася жінка з Ялти. На мій погляд, хворих приваблюють кілька факторів: уважний середній та молодший медичний персонал, непогані умови у відділенні та висока кваліфікація хірургів. До прикладу, цього року ми лише двічі зверталися по консультаційну допомогу до колег з обласного центру».
Здебільшого, люди приїжджають у Городок на операції на жовчному міхурі та з приводу варикозного розширення вен. За 15 років виконали і чотири операції при пораненнях серця.
«Нещодавно я зустрів одного з цих пацієнтів, – згадує Олександр Володимирович. – Чоловік працює у сільськогоспо- дарському підприємстві і не відчуває ніякого болю чи дискомфорту. Дуже приємно бачити такі результати своєї праці».
Хірург, керівник, депутат Олександр Кушнір досить молодий завідуючий відділенням. Очолює хірургічне відділення лише третій рік. Але всюди видно руку досвідченого організатора та вимогливого керівника. Щоправда, сам Олександр Володимирович не вважає себе жорстким «начальником». «Дисципліна і порядок у лікарні головне, – переконаний він. – А у хірургії усе це має бути подвійно. «Забув», «не хочу», «потім» – ці слова  не для нашої роботи. Але я намагаюся ніколи не забувати, що мої підлеглі – звичайні люди зі своїми клопотами і проблемами. І хто, як не керівник, має знати і про душевний стан працівника, і про його побутові труднощі.  На роботі ми – одна дружна сім'я, підтримуємо один одного, разом радіємо успіхам і співчуваємо та допомагаємо у біді».
У відділенні щодня виконують три-п'ять операцій. Олександр Кушнір про- йшов спеціальне навчання і може виконувати лапароскопічні операції. Однак, потрібного обладнання район  поки що не має.  Вже і місце  для лапароскопічної стійки підготували...  Надія на допомогу обласного та районного керівництва.
Олександра Володимировича вдруге обрали депутатом районної ради. Сьогодні в районному органі місцевого самоврядування шестеро медиків. І вони, як і минулого скликання, працюватимуть над тим, щоб медична галузь не була обділена. «Коли мова йде про потреби  у медичному обладнанні, то депутати, незважаючи на політичне забарвлення, одностайні в прийнятті рішень, – розповідає Олександр Кушнір. – Так торік за кошти районного бюджету купили чимало обладнання для лікувальних закладів, зокрема апарат для ультразвукових досліджень та фіброгастроскоп. Наступне скликання, сподіваюся, працюватиме так само плідно».


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую