ye-logo.v1.2

Кріотерапія – холодна сауна з гарячим відчуттям

Здоров'я 5950

Віднедавна хмельничани мають унікальну можливість «заморозити» себе для подальшого зберігання.

Кріосауна яка діє у спортивно-оздоровчому комплексі «СВ» дозволяє зануритися у холод повністю. Лікування холодом вже давно практикують у різних медичних закладах Хмельницького, однак, це лише окремі послуги. До прикладу у клініці «Мед Арт» надають кріо послуги для припікання ерозії, у міській поліклініці №4 холодним азотом можна вивести бородавки та папіломи, а у центрі естетичної косметології «Еліт» холодом омолоджують обличчя та проводять процедури на шкірі голови для покращення росту волосся. Модна сьогодні кріотерапія (терапевтичне лікування яких-небудь захворювань, основане на використанні низьких температур) – колись розпочалася зі звичайного бажання жити. Кажуть, що більше сотні років тому, німецький вчений, пастор Себастьян Кнейп стрибнув у льодяний Дунай для того, щоб вилікуватися від туберкульозу. Цим він на собі підтвердив, що найважче захворювання можна перемогти завдяки власному бажанню вилікуватися. В подальшому він розробив систему загартування, яка до сьогодні використовується у медицині.

Кріосауна, де проводять сеанси терапії, являє собою спеціальну вертикальну капсулу, в якій, завдяки використанню пари рідкого азоту, температура повітря опускається до мінус 160 градусів Цельсія. Це найшвидша і комфортна косметична процедура. Людина по шию занурюється у шар охолодженого азоту на дві-три хвилини. Проте боятися нічого. За цей час поверхня шкіри встигає охолодитися лише до нуля градусів, що жодним чином не може привести до простуди. Навпаки – десяток таких сеансів розбудить вашу імунну систему, і ви станете набагато стійкішим до різних простудних захворювань. Більш того, кріосауною лікують навіть ревматизми та артрити. Головний ефект такої терапії у тому, що весь організм після впливу холодом мобілізується. Різко зростає імунітет, відступає біль, активізується обмін речовин у шкірі. Косметологічні та лікувальні результати навіть від перших 2-3 процедур відчуваються відразу – розгладжується шкіра, припиняється біль в опорно-руховому апараті, поліпшується сон, піднімається настрій. Повний курс оздоровлення у кріосауні становить 10-15 сеансів. Незамінною кріосауна є для тих, хто страждає від целюліту та зайвої ваги, адже під дією низької температури покращуються кровообіг та теплообіг. Це сприяє розгладжуванню шкіри, виведенню з організму шлаків та застарілих жирових відкладень. В окремих випадках пацієнти худнуть на 7-10 кілограмів за курс до 30 процедур. Один курс кріотерапії дорівнює чотирьом рокам загартування.
Для кращого ефекту спеціалісти рекомендують поєднувати сеанси у кріосауні з іншими фізіотерапевтичними процедурами, масажем, фітнесом.

За пробний курс такої процедури вам доведеться викласти 120 гривень. Якщо ж замовляти повний курс, то ціна становитиме на 10% менше – 1008 гривень за десять процедур.

При відвідуванні кріосауни варто пам’ятати:
– час процедури не повинен перевищувати трьох хвилин;
– необхідно утеплити пальці рук і ніг, а також вуха та обличчя. (При бажанні можна взяти теплі шкарпетки, рукавички, шапочку і спеціальну пов’язку на обличчя);
– не слід відвідувати кріосауну під час загострення гострих респіраторних захворювань і наявності вірусних інфекцій;

Показання до використання кріосауни:
– варикозне розширення вен;
– гіпертонія;
– мігрень;
– також кріосауна відмінно зарекомендувала себе в лікуванні нейродермітів, алергічних шкірних висипань і псоріазу;
– чоловікам корисно використовувати кріосауну для підвищення потенції і профілактики простатиту.

Абсолютні протипоказання:
– важке хронічне захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, сечовивідної системи у стані загострення.
– виражена патологія артеріальних судин.

Відносні протипоказання:
– гострі та хронічні захворювання крові та інфекційні – ГРВІ, грип, гострий бронхіт.
– клаустрофобія.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую