ye-logo.v1.2

Відмовитися від холодцю та декілька разів на добу мити руки

Здоров'я 2007 1

Закликали обласні чиновники та лікарі на найближчі 15-20 діб

Через небувалу спеку на Хмельниччині було зафіксовано два спалахи сальмонельозу  у Чемеровецькому та Волочиському районах.  
За словами заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка, нещодавні спалахи вдалося локалізувати. Проте, на лікуванні в інфекційній лікарні продовжують перебувати ще шість чоловік з Волочиського району. Однією з причин чиновник вважає безпечність влади та відповідних служб на місцях. Взяти хоча б той факт, що  із настанням небувалої спеки жодний район області не провів серед населення санітарно-освітньої роботи.
Спеціалісти пояснюють, що через високу температуру повітря організм слабшає, до того ж, велика кількість випитої рідини змінює його PH-баланс. Крім цього, погодні умови створюють в Україні ефект термостата – приладу, в якому при температурі 36-38°C розмножуються  мікроорганізми. Тобто, просто на вулиці існують найсприятливіші умови для зростання патогенних бактерій.
Отож, запобігти шлунково-кишковим захворюванням може тільки ретельний контроль за продуктами харчування. Не слід купувати продукти в місцях, не обладнаних холодильниками. Холодець, кров'янка, домашні ковбаси, солодощі в таку погоду псуються в першу чергу.
Але найголовніше  – взяти за правило мити руки протягом дня, особливо перед вживанням їжі.

Коментарі:

Гоголь Юрій 15.08.2010 12:16

Потрібно просто не бути жадібними і зразу викидат продукти,що почали псуватися,а не намагатися їх з'їсти.І більше їсти фруктів-літо ж на вулиці!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую