ye-logo.v1.2

Всі хвороби – від хребта!

Здоров'я 19185

Пані Олена переконана, що лікування усіх хвороб неінфекційного походження потрібно починати з хребта

Про цю жінку ми чули вже давно. Але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. З перших же хвилин спілкування знахарка вразила, сотворивши на наших очах справжнє диво: впродовж кількох секунд «просканувавши» кожного з гостей, одягнених у теплі пальта, вона видала діагноз. Що болить, як болить, і яка тому причина. Жодного зайвого слова, жодної помилки. «І що ж робити?» – запитали її. «Нічого, прийдіть до мене кілька разів. І забудете і про головний біль, і про постійну втому, і про депресію»…
Такою вона, як і заведено, народилася. І, можливо, ніколи б не дізналася про свій дар, якби не важка хвороба. Скільки Олена себе пам’ятає, її мама важко працювала, і від тієї роботи жінці так покрутило руки, що вона не могла навіть кружки втримати. Але як не було дівчині шкода матері, допомогти їй вона не могла – невідома хвороба з кожним роком пригинала її до землі. Коли, нарешті, зібравши гроші, вона поїхала до Києва на лікування, на вулиці до неї підійшов старенький дідусь і запитав: «Ти знаєш, чого тебе так скрутило? В тобі велика сила, яка і гне тебе до землі. Спробуй віддавати її іншим»…
З того часу Олена і почала допомагати людям, не те, що поставивши на ноги тисячі, а врятувавши сотні життів. Адже вона запевняє, що навіть такі страшні хвороби, як розсіяний склероз, гангрена (навіть запущена), інсульт, хронічна депресія та втома, алергія, астма, косоокість, набута епілепсія, захворювання щитовидної залози – можна вилікувати, забравши ущемлення у хребті.
«Часто людина звертається до лікаря з захворюванням якогось органу, і лікарі призначають аналізи, УЗД, рентген.., – каже цілителька. – Потім призначають лікування, проте, як правило, стійкого ефекту воно не дає. А причина в тому, що ніхто не звертає уваги на хребет, стан якого, зазвичай, і є причиною виникнення захворювань. І усунувши викривлення, поставивши на місце зміщені хребці, можна позбутися майже усіх хвороб».
Так, пані Олена стверджує, що зміщення хребців і защемлення нервових корінців викликають не лише радикуліти та головний біль, а й такі складні захворювання як фіброма матки, мастопатія молочних залоз, запалення, набряклість суглобів, порушення роботи серця, підшлункової залози, нирок… Сама вона може, скажімо, при опущенні нирки (шлунка, матки…) поставити їх на місце без скальпеля і наркозу.
Знахарка вважає, що проблеми починаються з дитинства – невдало впав, підняв щось важке, перевантажив себе під час занять спортом… Це призводить до ушкодження хребта. При цьому диски випинаються і здавлюють нервові закінчення, які відповідають за роботу того чи іншого органу.
«Для прикладу, защемлення у шийному відділі викликає погіршення зору, слуху, пам’яті, хронічну втому, головний біль, запаморочення, гіпертонію, атеросклероз, шум у вухах, – каже пані Олена. – А в немовлят при його пошкодженні розвивається ДЦП. Защемлення у грудному відділі призводить до болю в серці, шлунку, кишківнику, бронхіту, астми, виразкові хвороби... І дуже часто людина безрезультатно лікує абсолютно здорове серце, не підозрюючи, що причина недуги у хребті. Тому так важко піддаються традиційному лікуванню (а той не піддаються зовсім) стенокардія, аритмія… І зовсім не піддається цукровий діабет, причина якого, у защемленні нервового закінчення, яке відповідає за роботу підшлункової залози».
Варикозне розширення вен, тромбофлебіти, набряки на ногах, закрепи, геморой, за словами знахарки, виникають через здавлення сідничного нерва.
Защемлення поперекової зони викликає захворювання нирок, гінекологічні, кишківника, простатит, нетримання сечі, опущення органів…
«Традиційна медицина в таких випадках починає лікувати печінку, серце, підшлункову, нирки, – продовжує цілителька. – Але це наслідок, а потрібно було би поцікавитися тим, чому захворів той чи інший орган.
Наш хребет починає страждати з моменту народження: важкі пологи, падіння на спину, коли дитина лише вчиться ходити, невдале приземлення на фізкультурі…».
І знахарка не лише може сказати, коли саме людина пошкодила хребет, а й біотоками, які є у неї в руках, та масажними рухами забрати защемлення.
В залежності від важкості ушкодження, його задавненості і віку хворого, защемлення зникає за кілька разів.
«Багато хвороб виникає від сидячого способу життя, – каже пані Олена, – особливо це стосується комп’ютерників. У них опухають ноги, виникає застій крові в органах малого тазу, з’являються болі в хребті, хронічна втома. Звідси і специфічні болячки: тромбофлебіти, артрити ніг, геморой, захворювання сечостатевої системи та передміхурової залози…».
Вже на зупинці, чекаючи автобуса, ми вирішили поспілкуватися з місцевими мешканцями. Адже, як відомо, люди рідко визнають знахаря, який живе поруч з ними. Виявилося, що Олена для місцевих таки дійсно «пророк у своїй вітчизні».
«Мені з 20 років дошкуляв радикуліт, – каже жінка, на вигляд, пенсійного віку. – Бувало, по кілька днів лежала пластом, не допомагали навіть уколи. Крім того, я ніяк не могла вилікувати хронічний бронхіт, і від частого застосування ліків у мене піднімався тиск. Кілька разів був навіть гіпертонічний криз. А напади кашлю знімав лише інгалятор, яким користуються астматики. Я була в неї всього п’ять разів, і забула й про тиск, і радикуліт, і про кашель».
Інша жінка, яка разом із сином чекала на автобус, розповіла, що кілька років тому у нього почав різко падати зір. Одні окуляри змінювали інші, більш сильні, але результату не було. Олена сказала їй, що в ранньому дитинстві хлопчик невдало впав, через що у нього розвинулася кривошия. І як наслідок – падіння зору… Зараз, за словами жінки, у хлопчика 100-відсотковий зір.
На жаль, чим старша людина, тим більш хворий її хребет, стверджує знахарка. І нервові закінчення виявляються здавленими постійно. Саме тому з віком і росте кількість захворювань.

 

Коментарі:

Автор 27.03.2013 11:57

  Добрий день. Адреси цілителя в статті немає, оскільки не інформативна, а не рекламна стаття. Якщо Вас цікавить його адреса, зателефонуйте у відділ журналістики за телефоном: 66-43-35. 

Наталія Груша 13.03.2013 16:26

Чому не даєте конкретних відомостей про народну цілительку пані Олену.В статті немає даних про місце її проживання.Напишліть ,будь ласка, адресу, якщо ця стаття правдива! Так  поступають чесні журналісти.
 

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую