ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

На Хмельниччині відкрили відділення реабілітації для атовців та учасників війни

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 3488

Підписатися на канал "Є" в Youtube

На його ремонт виділили майже 6 мільйонів гривень.

Ще з 2014 року у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни почали проходити лікування учасники АТО, які потрапляли до медзакладу з різними травмами. Повноцінного лікування, яке необхідне для армійців не було, адже потрібного сучасного реабілітаційного обладнання госпіталь не мав.

У грудні 2016 році керівники області спільно з Департаментом охорони здоров'я ухвалили рішення про створення реабілітаційного відділення (відновного лікування хворих з захворюванням і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи).

«В нашій області зареєстровано понад 15 тисяч учасників АТО. 1600 воїнів пройшли реабілітацію у Хмельницькому військовому госпіталі. Лікування таких пацієнтів потребує сучасного підходу. Саме тому в пріоритеті стояло питання створення відділення, у якому наші воїни змогли б отримати усю необхідно медичну та психологічну допомогу», - каже директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич.

  

Новостворенне відділення має 10 палат та розраховане на 25 пацієнтів.

Відсьогодні відділення, на ремонт якого витратили 5 мільйонів 700 тисяч гривень, приймає учасників АТО, які мають захворювання та травми з опорно-рухового апарату та нервовою системою. У відділені є 10 палат, які розраховані на 25 ліжок. Кожна з палат містить санвузол. Окрім цього, у відділені є ванна кімната з підіймачем для хворих, які цього потребують. Також для пацієнтів створений фізіотерапевтичний кабінет, у якому є необхідні сучасні тренажери для реабілітації хворих. 

  

Завідуюча терапевничним відділенням Леся Корчак каже: "У нашому кабінеті є сучасні тренажери для реабілітації хворих".

«Лікування у медзакладі безкоштовне лише для атовців та ветеранів війни. Родичі військових за окрему плату також можуть пройти лікування у відділенні реабілітації. Пацієнтів, які не мають статусу військового, у наш медзаклад ми не приймаємо», - каже головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова.

  

У відділені реабілітації зроблений сучасний ремонт на який було витрачено майже 6 мільйонів гривень. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую