ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Унікальний метод: в Городку здоров’я відновлюють світлом

Здоров'я 2613
Планується, що неазабом послуги з реабілітації надаватимуть і в віддалених селах району
Планується, що неазабом послуги з реабілітації надаватимуть і в віддалених селах району. Фото: Ірини Олійник

В Городоцькому в районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) впроваджують новітній напрямок реабілітаційних послуг - відновлення здоров’я за допомогою фотонних технологій.

Не лише тренажери чи бігові доріжки, а новітні прилади для відновлення опорно-рухового апарату віднедавна доступні для пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, якими опікується територіальний центр. «Це зовсім новий напрямок, – зізнається Надія Шевченко, директор закладу. – Ми поки єдині в області серед територіальних центрів соціального обслуговування започаткували використання фотонних технологій для профілактики захворювань та відновлення здоров’я».

Кошти на купівлю новітнього апарату виділили з районного бюджету. Наразі керівництво територіального центру спільно з владою територіальної громади планують створити мобільні пункти команди спеціалістів, які виїжджатимуть у села Городоцької об’єднаної територіальної громади та надаватимуть послуги з реабілітації й у віддалених селах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую