ye-logo.v1.2

Хмельниччина отримає 45 доз протизміїної сироватки

Здоров'я 3012
Термін дії попередньої протизміїної сироватки скінчився
Термін дії попередньої протизміїної сироватки скінчився. Фото: galinfo.com.ua

Це буде гуманітарна допомога з Індії.

За словами головного епідеміолога Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександра Мирного, наразі в області створений запас практично всіх препаратів, які закупляють за кошти державного бюджету і постачають централізовано.Так у достатній кількості є вакцини, які внесені до Календаря профілактичних щеплень України і використовуються для профілактики інфекційних захворювань. Мова про імунобіологічні препарати (ІМБП) проти дифтерії, правцю (для дітей і дорослих), кашлюку та гепатиту В, повідомляють в Хмельницькій облдержадміністрації.

Крім того, на початку травня область отримала чергову партію інактивованої полімієлітної (ІПВ) та вакцини проти кору, паротиту і краснухи (КПК). Їх уже перерозподілили по районах. Зокрема, у Хмельницьку область надійшли 32 908 доз вакцини КПК при потребі до кінця року 23 тисячі доз.

Також головний епідеміолог повідомив, що Хмельниччина найближчим часом отримає імунобіологічні препарати (сироватку) від укусу гадюки, яку використовують з лікувальною метою.

«Донедавна в області було лише 5 доз такої сироватки, проте термін їхньої придатності вже закінчився. Але днями Департамент охорони здоров’я отримав наказ від МОЗ про розподіл лікарських засобів, наданих посольством Індії в Україні як гуманітарну допомогу. Таким чином, Хмельниччина отримає 45 доз «Антитоксину проти зміїної отрути». Цей препарат можна вводити як дорослим, так і дітям. Термін придатності згаданої сироватки – до травня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Хмельниччиною продовжує ширитися кір.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую