ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччиною продовжує ширитися кір

Здоров'я 2531
За оперативними даними Центру громадського здоров
За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 18-й тиждень 2018 року у нашій державі на кір захворіли 1078 людей. Фото: expres.ua

Щотижня кором інфікується близько 30 жителів області.

На Хмельниччині фіксують нові випадки захворювання на кір. Наразі кількість хворих з початку року сягнула 271 осіб. При чому, що за аналогічний період минулого року не було зафіксовано жодного випадку. Про це повідомляє епідеміолог обласного лабораторного центру МОЗ України Лариса Калінер.

Так, за останні два тижні за медичною допомогою звернулось понад 65 хворих на кір.

«В області розпочався черговий періодичний підйом захворюваності на кір. Показник захворюваності на 100 тисяч населення склав 21,1, що відповідає високому рівню інтенсивності епідпроцесу», - каже медик.

Захворюваність поширилась по всіх регіонах області, окрім Новоушицького району. Найбільше хворих на кір є в Старосинявському, Волочиському, Деражнянському та Полонському районах, де показники захворюваності перевищують середньообласний в 2,5-3,2 раза.

«Якщо у січні, лютому, березні було виявлено 31, 77 та 41 хворих на кір відповідно, то в квітні вже зафіксовано 122 випадки цієї хвороби. Середньотижнева захворюваність: у січні – 8 випадків, у лютому – 19 випадків, у березні – 10 випадків, у квітні – 30 випадків. Ці цифри свідчать про те, що кір ще не відступає», - зауважує Лариса Калінер.

Медик каже, що масштаби поширення кору залежить від кількості вакцинованих. Серед 271 захворілих, лише 116 осіб були щеплені.

«В області достатньо вакцини проти кору, паротиту та краснухи. Хоча на початок березня в нас було лише 30 відсотків від річної потреби вакцини «Пріорікс». На початку травня наша область отримала ще майже 33 тисячі доз КПК. Цього повинно вистачити до кінця року», - каже головний епідеміолог області Олександр Мирний.

До речі, за інформацією МОЗ, найбільше хворих на кір фіксується в Івано-Франківській (2083), Закарпатській (2045), Львівській (1579), Одеській (1475) та Чернівецькій (1062) областях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую