ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Хмельничанам подарували спецавтомобіль для донорів

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 1180
Автомобіль виїжджатиме у села
Автомобіль виїжджатиме у села. Фото: doz.adm-km.gov.ua

Аналогів в Україні він немає.

Хмельницька обласна станція переливання крові отримала від американських партнерів спецавтомобіль для автономного забору донорської крові. Як повідомляє Департамерт охорони здоров’я Хмельницької ОДА, аналогів такій техніці в Україні немає. Автомобіль – не новий, надійшов на Хмельниччину як гуманітарна допомога і дуже потрібний подільським медикам. Тепер вони зможуть виїхати у будь-який куточок краю і здійснити забір донорської крові навіть у селі.

За словами головного лікаря закладу Ярослава Столяра, найбільше сьогодні бракує саме крові негативних резусів. Хоч на станції переливання крові приймають усіх, хто бажає її здати, кажуть, запаси зайвими не бувають. З іншого боку, і в сільській місцевості не бракує людей, які хочуть поділитися краплиною своєї крові. Тепер же зможуть зробити це, не виїжджаючи зі свого села.

Незабаром спецавтомобіль уже представлять хмельничанам: 14 червня у Всесвітній день донора у Хмельницькому мають намір провести акцію, де кожен зможе добровільно стати донором крові.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую