ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

До хмельницької дитячої інфекційної лікарні продовжують поступати хворі на кір

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2662
Наразі у медзакладі перебуває 18 дітей, які захворіли на кір
Наразі у медзакладі перебуває 18 дітей, які захворіли на кір. Фото: fakty.ictv.ua

Наразі у медзакладі перебуває 18 дітей, які захворіли на кір.

Кір не відступає. Другий тиждень поспіль до Хмельницької дитячої інфекційної лікарні продовжують поступати діти, які захворіли на кір. Одних виписують, інших госпіталізують.

«На кінець минулого тижня ми виписали 15 осіб. За вихідні до нас потрапило п’ять дітей, а сьогодні ще троє. Наразі у відділені перебуває 18 пацієнтів, в яких діагностовано кір. Є діти до року, є і шкільного віку», - інформує заступник головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Нінель Марцонь.

Медик розповідає, що усі хворі потрапили до лікарні з явними ознаками кору – у них була висипка, висока температура, кон’юнктивіт та сильний кашель.

У лікарні для них виділене окреме крило, адже хворі на кір повинні бути ізольовані від інших. Також деякі пацієнти перебувають у боксах, але їх вистачає не усім.

Нінель Марцонь каже, що захистити від хвороби може тільки вакцинація!

«Вакцина проти кору є у наявності. Для щеплень проти кору, паротиту та краснухи в Україну наразі постачається вакцина «Пріорикс». Вона якісна, ефективна і безпечна, надається державою безоплатно. Звертаємось до батьків з проханням вакцинувати своїх дітей проти кору за віком відповідно до Календаря профілактичних щеплень в Україні та надолужити пропущені щеплення», - каже лікар.

Важливо:
Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків проти якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, знаходяться у зоні ризику.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео