ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Кір атакує дорослих та дітей: у Хмельницькому переповнена інфекційна лікарня

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 10674
Найменшому пацієнту лише півроку
Найменшому пацієнту лише півроку. Фото: mukachevo.today

За останній тиждень в області на кір захворіло 39 осіб.

В обласному центрі продовжується спалах захворюваності на кір. Наразі, за інформацією заступника головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Нінель Марцонь, у лікарні перебуває 26 дітей.

«Процес госпіталізації хворих не припиняється – одні виписуються, інші потрапляють до лікарні. Зараз в закладі перебувають 8 дорослих та 18 дітей з діагнозом кір. Найменшому пацієнту лише півроку. Для хворих виділили окреме крило лікарні, адже боксів на усіх не вистачає», - каже медик.

Загалом з почату року на Хмельниччині на кір захворіло 510 осіб. Більше половини хворих, а саме 292 пацієнти – діти. Про це повідомляє завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

«Аналізуючи щотижневу статистику можу сказати, що захворюваність на кір має хвилеподібну тенденцію – то йде на спад, то на підйом. Наразі фіксується збільшення кількості хворих. За останній тиждень в області на кір захворіло 39 людей. У травні цей показник коливався від 15 до 27 осіб», - розповіла Тетяна Юрівна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую