ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

Оптимізують чи ні: що кажуть про закриття офтальмології в Хмельницькій обласній дитячій лікарні

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 3180
Наразі дітям з захворюваннями офтальмологічного профілю виділили палати в іншому відділенні
Наразі дітям з захворюваннями офтальмологічного профілю виділили палати в іншому відділенні. Фото: з фейсбуку Ольги Серединської

Чутки прокоментувала головний лікар закладу.

Дописи в соцмережах про те, що офтальмологічне відділення обласної дитячої лікарні закривають, почали ширитися кілька днів тому. «Доброго дня скорочують обласне дитяче відділеня офтальмології , батьки ходили до головного лікаря, вона мовчить. Виділили 2 палати в іншому відділені. Допоможіть», йдеться у дописі Ольги Серединської на Фейсбуці в коментарях на сторінці "Сайт «Є» Новини". Схожі дописи з’явилися і в інших користувачів соцмережі.

Щоб прояснити ситуацію щодо чуток про закриття офтальмології, ми звернулися до головного лікаря Хмельницької обласної дитячої лікарні.

«Офтальмологічне відділення в жодному разі не закривається, - стверджує у коментарях сайту «Є» головний лікар медустанови Віра Руда. – Наразі в лікувальному закладі проводиться капітальний ремонт гематологічного та неврологічного відділення, кошти на який виділені з обласного бюджету. У зв’язку з цим нам довелося звільнити той поверх, де розміщені ці два відділення та «переселити» їх в інші. Відтак, 20 ліжок неврологічного профілю ми тимчасово перевели на площу гастроентерології, в офтальмологічному відділені виділили палати для переміщення онкохворих дітей, а малюків з офтальмологічними захворюваннями перевели у нефрологію. Наразі їм виділено 2 палати. Ті, хто будуть надходити на лікування, також будуть розміщені в інших палатах цього відділення. Усе це тимчасово. Ніхто жодне відділення в лікарні не скорочує і не закриває».

Капітальний ремонт, каже медик, планують завершити до кінця року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую