ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Меблі та обладнання з Німеччини передали благодійники для Хмельницької міської лікарні

Наталя ГАРМАТЮК Здоров'я 1241
Хмельницька міська лікарня отримала благодійну допомогу з Німеччини
Хмельницька міська лікарня отримала благодійну допомогу з Німеччини. Фото: khm.gov.ua

Реалізатор проекту – благодійний Фонд "Міжнародна асоціація підтримки України".

Хмельницька міська лікарня отримала благодійну допомогу з Німеччини. Необхідне обкладання та меблі для медзакладу передали днями. Головний реалізатор проекту – Благодійний Фонд "Міжнародна асоціація підтримки України". Як розповів головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк, загальна вартість допомоги - понад 24 тисячі євро.

"33 лікарняних ліжка, 28 тумб, апарати для розробки ліктя, 37 матраців, 8 інвалідних візків, туалетні стільці, милиці, візки для сміття, штативи для крапельниць, масажний стіл, ходунки й інші лікарняні меблі передали з Німеччини. Допомога досить суттєва для нашого закладу", - зазначає Володимир Леонтійович.

За його словами, якість доставлено обладнання хороша. Все практично нове, ним користувались належним чином.

"Усе обладнання та меблі були випущені в Німеччині 4 року тому. Під час отримання нового сертифіката, який засвідчує вищу категорію лікарні, в Німеччині вимагають замінюють все обладнання і меблі. Таким чином ця допомога потрапила до нас. Деяке нове обладнання, що ми закупляємо в Україні, ті ж ліжка, по системі "Прозоро", гіршої якості, ніж те, що отримали від благодійників", - зазначив Володимир Леонтійович.

Лікар додає, що цього року за кошти з міського бюджету також вдалося закупити 50 ліжок, їх передали до гастроентерологічного відділення. До цього ліжка у міській лікарні не оновлювались близько 40 років.

"Через "Прозоро" ліжка, які ми купили в Україні, обійшлись у 4700 гривень кожне. Та якби ми порівнювали за якістю з тими ліжками, що нам передали із Німеччини, то одне вартувало б близько 40 000 гривень", - стверджує головний лікар.

Володимир Леонтійович розповідає, що наразі в ліккарні капітально ремонтують неврологічне відділення №2. Там планують зробити єдиний на Хмельниччині "Центр інсульту" і отримані ліжка передадуть туди. Вони функціональні та підходять для категорії саме таких хворих.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую