ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

В Нетішині запрацювала школа здоров’я

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 1658 1
Старшокласникам розповідають про шкідливі звички та їх наслідки
Старшокласникам розповідають про шкідливі звички та їх наслідки. Фото: school.klasna.com

Старшокласникам розповідають про медичну реформу та шкідливі звички.

Інформаційно-профілактична та освітня робота, ознайомлення з основними складовими медичної реформи, пропагування і формування серед молоді здорового способу життя – це далеко не повний перелік напрямів роботи «Школи здоров’я», яка нещодавно запрацювала у місті Нетішин.

Як повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради, під час першого заняття, яке пройшло кількома днями раніше, на базі школи №1 директор Центру ПМСД, сімейний лікар, терапевт Лариса Клочай розповідала старшокласникам етапи медичної реформи в Україні, акцентувала увагу підростаючого покоління на шкідливих звичках та профілактиці, обговорювала питання підвищення ефективності надання медичної допомоги і умови від яких залежить здоров’я кожної людини.

"Зустрічі з лікарями Центру ПМСД та молоддю відбуватимуться на постійній основі, щоразу обиратиметься актуальна тематика для спілкування", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Людмила 16.10.2018 09:03

Підтримую! Можу запропонувати навчання оздоровчим стародавнім вправам цигун Фалунь Дафа http://www.falundafa.org Сайт з навчальними відео: falun-dafa-video-audio.html Додаткова інформація за номером 0673842527 Заняття проводяться безкоштовно.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую