ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Ситуація з менінгітом у Хмельницькому стабілізувалася?

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2690
Все менше осіб реєструється з діагнозом менінгіт
Все менше осіб реєструється з діагнозом менінгіт. Фото: nastanova.com

Медики запевняють, що хворих меншає, але попереджають, що радіти – зарано.

Сьогодні, 16 листопада, у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 28 осіб з діагнозом менінгіт. За словами головного лікаря медустанови Оксани Піддубної, усі ці хворі інфікувалися ще минулого тижня і наразі продовжують лікування.

«На щастя, ситуація дещо стабілізувалася. Все менше осіб реєструється з цим діагнозом. Щоправда, вчора до нас потрапила одна дитина з симптомами менінгіту, але остаточного діагнозу їй ще не поставлено», - розповіла медик.

Начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач каже, що впродовж цього тижня жодного випадку менінгіту в обласному центрі не виявлено.

«Говорити про те, що хвороба відступила – ще рано. Ми досі щодня моніторимо ситуацію по школах. Днями надійшли результати відібраних зразків води з водопроводів навчальних закладах, де фіксували випадки хвороби. Ми шукали у ній ентеровіруси – збудники менінгітів. Результати тішать – скрізь чисто, ентеровірусів не виявлено», - каже Борис Васильович.

Аби не захворіти на серозний менінгіт, завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень обласного Лабораторного центру МОЗ Тетяна Федак радить робити провітрювання та вологе прибирання приміщень, дотримуватися правил особистої гігієни та уникати великого скупчення людей.

«При виявленні симптомів, які характерні для ГРВІ, грипу – негайно звертайтесь за медичною допомогою і не витрачайте час на самолікування», - радить Тетяна Юріївна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую